Ömer Ağ resmi başvurusunu yaptı

Ömer Ağ resmi başvurusunu yaptı

Memleketçi Sanayici İş Adamları Derneği (MİSİAD) Şanlıurfa Şube Başkanı Ömer Ağ, AK Parti Karaköprü Belediye Başkan aday adaylığı için resmi müracaatını yaptı.
Bu haber 2018-11-09 16:01:07 eklenmiş ve 1895 kez görüntülenmiştir.

Yerel seçimler için aday adaylık müracaatları başladıktan sonra, adaylığı en çok konuşulan ve destek gören aday adaylarından biri de Ömer Ağ oldu. Birkaç gün önce aday adayı olacağını açıklayan Sayın AĞ’a sosyal medya üzerinden çok olumlu destek mesajları geldi. Karaköprü için çok önemli aday adaylarından biri olan Ömer AĞ bugün resmi başvurusunu AK Parti Karaköprü ilçe başkanlığına yaptı. Ömer AĞ’ın başvurusunu ilçe başkanı Sayın Ahmet AKSOY kabul edip başarılar diledi. Ömer AĞ’ın başvurusu yanında kendisine eğitimci eşi Ümran AĞ’da eşlik etti. Başvuru sırasında Bahattin Gökçin, Bilal Peker, Mine Birlik, Mehmet Yetim, Hasan Savaş, Mehmet Emin Leba, Hüseyin Karakaş, Serkan Yılmaz, Aziz Elmas, Nurullah Aydoğan,  İbrahim Tanal'da hazır bulundular. 

Ömer AĞ başvuru yaptıktan sonra basın mensuplarına şunları söyledi.

Birinci önceliğimin siyaset olmadığını yakın çevrem yakinen bilir. Bu şehre, bu insanlara hizmet etmek için birçok farklı metot ve yol var. Bu farklı yolların birçoğu ile insanlarıma hizmet etmeye gayret gösterdim. 20 yıla yakın bir süredir bu şehrin gençlerine eşim ile birlikte eğitim alanında hizmetler verdim. Sevdalısı olduğumuz bu şehrin doktorlarının, mühendislerinin, avukatlarının, öğretmenlerinin, teknikerlerinin, işadamlarının hocası olmak şerefini ve gururunu tattım. Farklı iş alanlarında yapmış olduğum yatırımlar ile bu şehrin iş gücüne ve istihdamına katkılar sundum. Sivil toplum örgütlerinin en alt kademesinden en üst kademesine her noktasında gönüllü çalışmalar yaptım. Şehrin sorun ve ihtiyaçları konusunda araştırmalar yapıp bunu gerek sivil toplumda gerek basında sürekli anlatmaya çalıştım. Yaptığım televizyon programları, yazdığım köşe yazıları hep bu şehrin daha da yaşanılabilir olmasına katkı sağlamak amacı taşıdı. Hep olumlu ve ılımlı olmak adeta hayat felsefem oldu. Vazgeçmediğim en önemli haslet dürüstlük ve adalet olgusu oldu. Tüm bunlardan sonra süreç sizleri bu halka hizmetin zirvesi noktasındaki yerel yönetimlere kadar getiriyor. Birileri çıkıp Ömer Hoca niye sende bu şehirde aktif siyaset yapmıyorsun diyor. Sonra bu birilerinin sayısı artıyor. Bu cümleler sürekli olarak karşınıza çıkıyor. Siz de bu kelimeler ile kendinizi tartıyorsunuz. Sonunda bu şehrin sizlere verdiklerini bu şehre kat kat ödemek zorunda olduğunuzu anlıyorsunuz. Bu kutlu kervanda karınca misali olsam bile bende varım demek durumunda kalıyorsunuz. Allah şahit bu şehre bu insanlara ciddi bir vefa borcum var. Olaki bu yolda bizlere bir görev verilirse kendileri de yaşayarak şahit olacak ki biz Karaköprü’yü beraber yöneteceğiz. Bırakın insana saygıyı tüm canlılara saygıyı anlatacağız. Kardeşçe yaşama noktasında Türkiye’ye örnek olma noktasına getireceğiz. İlçenin dinamiklerini harekete geçirip, daha çok hizmet, daha çok yatırım, daha huzurlu bir yaşam için ortak akılla yolumuzda yürüyeceğiz. Sahip olduğumuz su kaynakları ile Karaköprü adeta bir Venedik olacak. Sahip olduğumuz parklar ve ormanlık alanlar sayesinde Karaköprü adeta doğal yaşam alanı olacak. Yeter ki bizlere bu iş senin densin.

Ömer AĞ, Karaköprü ilçe başkanlığına yaptığı başvuru sonrası AK Parti il binasına gidip il başkanı Sayın Bahattin YILDIZ ve yönetim kurulunu da ziyaret etti.


ETİKETLER : Ömer Ağ resmi başvurusunu yaptı
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
     
   
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Anket
Şanlıurfaspor Bu Sene Şampiyon Olurmu
Evet
Hayır

Yazarlar

E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
© Copyright 2013 UrfaFlash.com . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
DÜNYA
E-Devlet
M.E.B.
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
e-sgk