EKONOMİ
Giriş Tarihi : 07-08-2019 12:30   Güncelleme : 07-08-2019 12:30

Lpg'de Yine Tekelleşmemi Var?

Şanlıurfa'da petrol ofisleri yeniden tekelleşmeye gidince sürücüler tepki gösterdi.

Lpg'de Yine Tekelleşmemi Var?
Şanlıurfa merkezinde LPG fiyatların yine yükselmesi sürücüleri sorun yaşatmaya başladı.Bu uygulamayı soygun olarak niteleyen vatandaşlar bu olayı sosyal medyada gündem yaratmaya çalışıyor.
 
Şanlıurfa’nın kanayan yaralarından olan LPG sorunu, yine vatandaşların sorunu olmaya devam ediyor, lpg artan fiyatlarla yine iş birliğine mi geldi sorusunu akıllara getirdi. LPG litre fiyatının 3 gün önceye kadar 2,880’den satan petroller her nedense fiyatları sanki ortak karar almış şekilde bütün petrol istasyonların litre fiyatının 3,390 satması gizli güçlerin tekrardan devreye girdi soruları akıllara getirtdi. 
 
Vatandaşlar, yaptıkları açıklamada, Şanlıurfa’da ki istasyon sahipleri yine ağız birliği yapmış ve fiyatları 3,390 civarında sabitlemişler. Şanlıurfa istasyoncular birliğinin ortak karar alıp LPG fiyatlarını bir anda yükseltmesi,etik değil LPG'yi 3 gün önce rekabete girip 2,880 satan petroller Ne oldu da birden bire 3,390 satmaya başladılar. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS), 5 gün önce LPG'ye 22 kuruş indirim yapmasına rağmen ne olduda rekabeti bitirip fiyatı yükselttiler diye tepki gösterdiler.
 
Fatma Keber/urfaflash.com 
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA