Şanlıurfa Haberleri
Giriş Tarihi : 04-09-2019 16:28   Güncelleme : 04-09-2019 16:33

Tefecilerin Eline Düşen İş Adamı Yetkililerden Yardım İstedi

Tefecilerin Eline Düşen İş Adamı Yetkililerden Yardım İstedi

Aldıkları miktarı ödeyemeyen insanlara hayatı zindan eden tefecilerin pençesine düşen işadamı Levent Öncel yetkililerden yardım istedi. 

İşadamı Öncel, Yetkililere seslenerek acılı aile, başka hayatların son bulmaması için tefeciliğin ve tefecileri üzerine gidilmesini istedi.

İşadamı Levent Öncel, "Kimileri yerini yurdunu bırakıp başka bir memlekete göç etmek zorunda kalırken kimileri de haciz dosyalarıyla boğuşuyor. Kimileri ise borç batağı yüzünden intihar ederek hayatını son veriyor. 

İşadamı Levent Öncel, yetkililere çağrıda bulunuyorum. Şuan da Şanlıurfa'da intiharın eşiğinde olan yaklaşık yüzlerce işadamı ve esnaf var. Gecen aylarda 3 iş adamı tefecilerin ağına düşerek intihar etmiş. Bunlar basına yansımıştı.

Şimdi urfada bir çok iş adamı yine tefecilerin eline düşmüş. Ya kendilerini öldürecek ya da tefecileri öldürecekler. Artık bu nereye kadar devam edecek, daha kaç ocak sönecek, daha kaç aşiret birbirine girecek? Bu insanlar (tefeciler) yüzünden, Devletimizin ve  yetkililerinin bu tefecilerin üzerinlerine gitmelerini istiyorum dedi. 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA