Şanlıurfa Haberleri
Giriş Tarihi : 11-09-2019 11:20

VİRANŞEHİR ÇEVRE YOLU YILAN HİKAYESİNE DÖNDÜ!

Viranşehir Dörtyol mevkisinde okullar bölgesinin hemen önünde ve şehrin orta yerinde bulunan tarihi ipek yolundan her gün geçen yüzlerce araç resmen ölüm tehlikesi saçıyor.

VİRANŞEHİR ÇEVRE YOLU YILAN HİKAYESİNE DÖNDÜ!

Her seçim zamanında siyasetçilerin ana gündem maddesi arasına giren ve ilk yapılacak projeler arasına giren çevre yolunun seçimden sonra askıya alınması şimdiye kadar yapılmaması başta yaşlılar engelliler ve veliler olmak üzere Viranşehirli tüm herkesi mağdur ediyor. Hemen her gün benzer kazaların ya da kaza tehlikesinin yaşandığı mevkide söz verenler sadece yapılacak diye vatandaşa hep umut veriyor. Özellikle okul bölgesinin olduğu bölgede çocuklarını yalnız gönderen anne ve baların aklı hep çocuklarda kalıyor.

Okulların yanında bulunan üst geçittin engelli ve yürüyen merdivenli olmasını da isteyen vatandaşlar, Üst geçitti kullanmak istemeyen çocukların belki yürüyen merdiven sayesinde üst geçitti kullanma hevesini artırır diye düşünüyor. Üst geçitte yaşlı sakat ve engelliler için bir asansör yapılmadığı da gözler önüne serilirken, Vatandaşlar, yetkililerin Viranşehir’de ki üst geçitlerin vatandaşın hizmetine daha kullanışlı bir hale getirmeleri için çaba göstermesi istiyor.

Foto-Haber : Murat Sever

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA