Şanlıurfa Haberleri
Giriş Tarihi : 04-10-2019 10:33

(TÜRKAB) VALİ ERİN, ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERİ AĞIRLADI

Türkiye Kardeşlik Birliği Şanlıurfa Düzenlemiş Olduğu Fikir Mektebi Çay Sohbetleri-5 ‘in Bu haftaki programında Şehit yakınları ve Gazileri ağırladı.

(TÜRKAB) VALİ ERİN, ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERİ AĞIRLADI

ŞASEMKOM Derneğinde Gerçekleşen Programa Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Şanlıurfa Muharip Gaziler Dernek Başkanı Hasan Aslan, Şanlıurfa Şehit ve Gazi Aileleri Dernek Başkanı Mehmet Yavuz, Şanlıurfa Güvenlik Köy Koruyucuları Dernek Başkanı Mehmet Koyuncu ve çok sayıda Şehit yakınları ve Gazileri katıldılar.

Programın Açılışında Ş.urfa TÜRKAB Fikir Mektebi Ekibinin Her programın başında farkındalık oluşturmak için İşaret Dili Ekibi Sevil SANCAR Hoca Nezaretinde İşaret Diliyle İstiklal Marşı gösterisi yapıldı.

Ardından Aşrı Şerif okunarak Şehitlerimizin Ruhuna Hediye edildi. Açılış konuşmasını gerçekleştiren ve 15.Temmuz Şiiri okuyan Türkab Ş.urfa İl Sorumlusu ve Güneydogu Bölge Kordinatörü Ömer Modalı Başta sayın Valimiz Abdullah ERİN’e Dernek Başkanlarına Stk Başkanlarına, Kıymetli Şehit Aileleri Yakınları ve Gazilerimize, Türkab Genel Bşk.Yardımcılarına katılımlarından ötürü Teşekkür etti.

Otuz Kurşun Yedim ama Vatanımı Satmadım konusu ile konuşmalarını yapan dernek başkanlarımızın ardından Şanlıurfa Valimiz Sn. Abdullah ERİN Şehit Ailelerine, Gazilerimize , STK Başkanlarına, Türkab Şanlıurfa Ekibine  VATAN.DEVLET,BAYRAK.MİLLET İle alakalı açıklamalarda bulundu. Samimi bir aile ortamında geçen çay sohbetleri gazilerimizin anlattığı anılar ile katılanları duygulandırdı. Programın sonunda Plaket takdimi Kuran-ı Kerim, Türk Bayrağı, Namazlık, ve Yasin-i Şerif, Şehit Aileleri, Gazilere ve katılım sağlayan misafirlere sayın valimiz Abdullah ERİN, Dernek Başkanları ve Türkab Bölge Kordinatörü Ömer MODALI tarafından Hediye edildi. Kapanış konuşmasında Şanlıurfa Valisi Sayın Abdullah ERİN Böyle bir programda bizleri biraraya getiren Ş.urfa İl Sorumlusu ve Güneydogu Bölge Kordinatörü Ömer MODALI’ya Teşekkür ederek böyle programların devam etmesini temenni etti.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA