SİYASET
Giriş Tarihi : 04-10-2019 11:09   Güncelleme : 04-10-2019 11:13

GÜVENÇ: TETİKÇİLERİNİZLE ÜSTÜME GELMEYİN

Şanlıurfa eski Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu.

GÜVENÇ: TETİKÇİLERİNİZLE ÜSTÜME GELMEYİN

Güvenç yaptığı açıklamada, Tetikçilerinizle üstüme gelmeyin. Yanlışlarınızı düşünün. Sorununuz ben degilim çukur karakterinizdir onun üzerinde çalışın.” Diyen Güvenç açıklamasında şu görüşlere yer verdi; “Değerli hemşerilerim; Kahraman Şehrimizdeki tetikçi Şanlıurfa’daki malum bazı tetikçilerin servisi ile fetöcü olduğumu yazmış.
Reklamı olmasın diye buraya almadım. Evet, tekrar ediyorum hodri meydan: İddiaların hepsi soruşturuldu hemde Yargıtay başsavcılığı nezdin de. Benim haberim olmadan takipsizlik kararı verdiler..
Sizlerdeki bu kuyruk acısı neden. Kim ya da kimler adına bu kadar Celalettin Güvençle uğraşıyorsunuz...
Hırsızlıkları uğursuzlukları neden yazamıyorsunuz. Halkta karşılığı olmayan bitmiş tükenmiş sözüm ona insanları tekrar ayağa kaldıracagınızımı düşünüyorsunuz...
 Zavallı tetikçilerle işim yok..Perde arkasındaki alçak ruhlular da şunu bilsinler ki: Sizin sorununuz bizzat kendi karakteriniz..
 Bilinki bu milletten daha çok Celalettin Güvençler çıkar.
 Değerli kardeşlerimiu şu iki anektodı da sizlerle paylaşarak bitireyim. Şanlıurfa’da dönemin güçlülerinden biri bana seni ‘bunlarla’ uzlaştırım Türkiye çapında piarını yaparız dedi.
Hayır dedim. Gene o dönem Ak parti genel sekreteri olan Abdülhamit Gül biraz bunlarla uzlaşsan dedi. Ben de bu işlerin devlete maliyeti var yapamam Dedim. Konuştuk haklısın dedi
-Çok açık söylüyorum şu an sade bir milletvekiliyim ve halkıma hizmet etmeye çalışıyor herkesin bildiği gibi siyasi çatışma ve mücadeleye girmemeye çalışıyorum.
Onun için tetikçilerinizle üstüme gelmeyin. Yanlışlarınızı düşünün. Sorununuz ben değilim çukur karakterinizdir onun üzerinde çalışın.” Dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA