Şanlıurfa Haberleri
Giriş Tarihi : 09-10-2019 12:00

MİLLİ BEKA HAREKETİ CUMHUR İTTİFAKI'NA DESTEK AMAÇLI AK PARTİ'YE ÜYE OLDULAR

Milli Beka Hareketi Genel Başkanı Murat Şahin Çağrısı Üzerine Milli Beka Şanlıurfa İl Başkanı Bahri Ağolday Öncülüğünde İl ve ilçe Teşkilatları ilk etapta yüzlerce kişi AK Parti'ye Üye oldular.

MİLLİ BEKA HAREKETİ CUMHUR İTTİFAKI'NA DESTEK AMAÇLI AK PARTİ'YE ÜYE OLDULAR

Teşkilatlanma çalışmalarını tamamlayan Milli Beka Hareketi 13 ilçe olarak yakın zamanda binlerce kişiyi Ak Parti üyesi yapma çalışmalarına başlayacaklar. Şanlıurfa ve İlçe Teşkilatları üyeleri, AK Parti Şanlıurfa il ve İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler.

Milli Beka Hareketi Şanlıurfa İl Başkanı Bahri Ağolday beraberindeki heyetle Karaköprü AK Parti ilçe başkanını ziyaret etti. Ziyarette İl Başkanı Ağolday, Milli Beka Hareketi olarak 17-25 Aralık ile başlayıp, gezi olayları ile devam ettirilen lakin bu puslu ve pis senaryoları tutmayınca 15 Temmuz cunta girişimi ile demokrasimize darbe yapmaya kalkan haçlı zihniyetinin oyunlarını hepimiz gördük ve şahit olduk. Türk Devletinin yiğit lideri Recep Tayyip Erdoğan'ın da milli duruşu sayesinde kara ve karanlık planlar paramparça edilmiştir. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ve MHP lideri Devlet Bahçeli'ye karşılıksız ve koşulsuz destek vermek amacıyla yeni teşkilatlanan Milli Beka Hareketi Şanlıurfa ve ilçelerinde yüzlerce kişinin AK Parti'ye üye olduğunu söyledi. 

Üyelik kayıt belgelerini alan AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan yaptığı açıklamada, Cumhur İttifakı'na destek vermek amacıyla üye olan teşkilat yöneticilerini tebrik ederek,  Erdoğan'a oynanan kirli oyunların bir yanıtı olarak, Milli Beka Hareketi Şanlıurfa ve İlçe Teşkilatları yöneticilerinin bu hareketi, herkese örnek olmasını gerektiğini söyledi.

FATMA KEBER

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA