Şanlıurfa Haberleri
Giriş Tarihi : 09-10-2019 12:04

İYİ BİR SÜRÜCÜ OLMAK İSTİYORSANIZ, EKİN SÜRÜCÜ KURSUNA GİDİN

Bir çok kurstan birkaç deneme sonrası ehliyetinizi alabilirsiniz fakat Ekin sürücü kursu size sadece ehliyet vermiyor, sizi iyi bir sürücü olarak trafiğe çıkarıyor.

İYİ BİR SÜRÜCÜ OLMAK İSTİYORSANIZ, EKİN SÜRÜCÜ KURSUNA GİDİN

Bozavada yılların tecrübesiyle Ekin Sürücü Kursu deneyimli ve alanında uzman öğreticileriyle binlerce kursiyeri iyi bir sürücü olarak ehliyet sahibi yaptı.  Kurulduğu günden bugüne sektörün öncü ve marka isimlerinden biri olmayı başardı. 

 Ekin sürücü kursu sahibi Mehmet Reşat Gül yaptığı açıklamada, amaclarının başkalarına ve çevreye saygılı, trafikte özgüven kazanmış sürücüler yetiştirmek olduğunu Ekin sürücü Kurslarının öncelikli misyonudur. Ekin Sürücü Kursları, Eğitimde kaliteyi ön planda tutarak öğrencilerimizin başarılı ve kurallara uyan sürücüler olmalarını sağlamak. Öğrencilerimizin istek ve önerilerini dinleyerek bunlara cevap vermek. Kurum, personel ve iş disiplini bütünlüğü içerisinde ticari çıkar gözetmeksizin hizmet vermek. Güvenilir ve tercih edilir bir kurum olmak en büyük vizyonudur.  Adres: Yeşilova mah sanayi caddesi Bozava Telefon: 0543 63 73 000

FATMA KEBER

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA