Şanlıurfa Haberleri
Giriş Tarihi : 07-11-2019 09:19

HALK MERAK EDİYOR CUMHURBAŞKANINA HANGİ SORUNLAR İLETİLDİ

HALK MERAK EDİYOR CUMHURBAŞKANINA HANGİ SORUNLAR İLETİLDİ

Elektrik, yol, ekonomik ve işsizlik sorununun her geçen gün arttığı Şanlıurfa'da vatandaşlar milletvekillerinin Ankara’da ne yaptıklarını ve yaşanan bu sorunları gündeme taşımamalarına tepki gösteriyor. İktidar partisine mensup vekillerin duyarsız kalmalarını normal karşılayan vatandaş umudunu muhalefet partilerin vekillerine çevirdi. Ancak sorunları gündeme getiren milletvekili sayısı parmakla gösterilecek kadar az diyen vatandaş adeta vekillerden ve başkanlardan umudunu yitirmiş gözüküyor. Evet aslında tüm vekiller Urfa’nın sorunlarını yakından biliyor ama galiba tepki almamak ve koltuklarını kaybetmemek adına sessiz kalmayı tercih ediyorlar.

Birçok konuda milletvekillerinin çözüm gerektiren girişimlerde bulunmadığını belirten vatandaşlar, STK'ların da sorunları gündeme getirmekte pasif kaldıklarını ve vekillere karşı hedef olmak istemediklerini belirtiliyor.

Vatandaşın merak ettiği başka bir konu ise, Şanlıurfa’ya gelen Cumhurbaşkanı’na sorunların iletilip iletilmediği. Şayet iletildiyse hangi sorunlardan söz edildi?

 

Fatma Keber

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA