SİYASET
Giriş Tarihi : 07-11-2019 10:49

URFAFLASH’DAN, CHP İL BAŞKANI CIDIR’A ZİYARET

Yayınlandığı ilk günden bu yana halkın ve hakkın sesi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Urfa Flash Gazetesi yazı ailesi ziyaret ve temaslarına devam ediyor.

URFAFLASH’DAN, CHP İL BAŞKANI CIDIR’A ZİYARET

Bu kapsamda Yazı İşleri Müdürümüz Reşit Öncel ve Haber Koordinatörümüz Fatma Keber, CHP İl Başkanı Hayrettin Cıdır’ı ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundular.

CHP İl Başkanı Cıdır, Urfa Flash gazetesi ne yayın hayatında başarılar dilerken tarafsız ve objektif tutumundan dolayı da tebrik etti.

 CHP İl Başkanı Hayrettin Cıdır ziyaret sırasında yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Şanlıurfa’nın medya kervanına bir yenisi daha eklendiğini görüyoruz. İnşallah Urfa Flash gazetesi, mazlumların, mağdurların sesi olarak yayın hayatına devam eder. Malumunuz Türkiye’de basın artık tarafsızlığını yitirmiştir. Biz Urfa Flash gazetesini tarafsızlığını yitiren gazeteler arasında görmüyoruz. Bu konuda Urfa Flash gazetesinin yerelde Şanlıurfa’ya genelde ise Türkiye’ye hayırlı olmasını diliyorum. 

Şanlıurfa il olup belediye seçimleri yapıldıktan sonra kim yerelde taş üstüne taş koymuşsa onlara teşekkür ediyorum. Bu kişiler vefat etmişlerse de kendilerine Allahtan rahmet dilerim. Şanlıurfa’da siyasetçilerin ana teması hizmet etmektir. Belediye seçimlerinde sahada olan tüm arkadaşlarımızın ortak düşüncesi hizmettir. Biz bu şekilde yarışıyoruz. Yarışmak da zaten demokrasinin gereğidir. Eğer biz seçilirsek bu taşımış olduğumuz partimizin rozetini bir tarafa bırakıp hizmet rozetini takarak eşit bir şekilde herkesin faydalanacağı şekilde, bize oy veren ya da vermeyen herkese hizmet ulaştıracağımızın inancını taşıyoruz. 

Herkesin farklı bir görüşü vardır. Biz bu görüş farklılığının sürekliliğini istiyoruz. Ancak bazen duyduğumuza göre onlarla beraber olan, onlarla sahnede olan, onları alkışlayan, tabiri caizse onlara yalakalık edenlerin işi görülüyor. Gerçekten mağdur, işe ihtiyacı olan, hizmete ihtiyacı olan vatandaşların taleplerinin yerine getirilmesinde sürekli aksaklık yaşanıyor. İnşallah bizim bu söylediklerimiz belediye yetkilileri tarafından duyulur ve bu aksamalara yol açan durumlar ortadan kaldırılır. 

Biz muhalefet olarak bir projenin temeli atılacaksa, memleket için bir çalışma yapılacaksa bizim de davet edilmemizi istiyoruz. Bu projeler eğer Şanlıurfa’nın geleceği için, vatandaşların iyi şartlarda yaşamaları için yapılıyorsa, biz muhalefet olarak en başta alkışlarız. Bunu her zaman kendilerine iletiyorum. Bunu memleketin menfaati, çocuklarımızın, torunlarımızın geleceği için yapmak isteriz. Yapılan bu projeler eğer memleketimizin gelişimine, menfaatine ters ise biz bu projeleri en sert şekilde eleştiririz. Yeter ki insanlar gönül kapılarını birbirlerine açsın. Biz hepimiz akrabayız, hepimiz dostuz. Farklı konularda siyaset yapabiliriz ama sonuçta hepimiz kardeşiz. Şanlıurfa’da siyaset bir başkadır. Siyaset kişiler üzerinden yapılmamalı. Çünkü Şanlıurfa’da bir toplumda, bir düğünde veya bir taziyede her an karşı karşıya gelecek durumdayız. Şanlıurfa’da ağzımızdan bir ifade çıkacaksa önümüzdeki süreçte bize nasıl geri döneceğini düşünmek gerekir.” Diyerek sözlerini sonlandırdı.

 

HABER MERKEZİ

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
E-GAZETE
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA