SPOR
Giriş Tarihi : 13-06-2017 10:03   Güncelleme : 13-06-2017 10:03

Karaköprü istemedi Ünyespor “gel” dedi

Karaköprü Belediyespor’un kadroda düşünmediği oyuncular bir bir başka takımlar ile anlaşmaya devam ediyor. Son olarak Karaköprü’nün şampiyonluğunda büyük rol oynayan Doğan Cankurtaran’da Ünyespor ile anlaşmıştı.

Karaköprü istemedi Ünyespor “gel” dedi

Bu seferde Ünyespor ile sözleşme imzalayan oyuncu geçtiğimiz sezon Karaköprü’nün formasını terleten Semih Ekmen oldu. 24  yaşındaki yıldız oyuncu Ünye ile sözleşme imzaladı.

Yıldız futbolcu geçtiğimiz sezona 3.Lig ekiplerinden Elaziz Belediyespor’da başlarken, ara transfer döneminde ise Karaköprü Belediyespor’un yolunu tutmuştu.

Sezonun ilk yarısında Elaziz Belediyespor’la 9 maçta 3 gol kaydeden Semih Ekmen Karaköprü Belediyespor’da ise daha üst bir performans sergiledi. , Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor’la 10 maçta 5 gol kaydeten Semih sezonu 19 maçta 8 golle tamamlamış oldu. Bu grafik Ekmen’e transferin kapısı açan anahtarda oldu.

Futbola Elazığ Tiryaki Gençlikspor’da “merhaba” diyen Semih Ekmen daha sonra sırasıyla Dardanelspor, Kulaspor, Bozcaadaspor, Elazığ Yolspor, Elaziz Belediyespor, Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor formalarını giydi.

Semih Ekmen ile beraber  Ünyespsor şimdiye kadar Karaköprü Belediyespor’dan Kaleci Doğan Cankurtaran, Semih Ekmen ve Uğur Özvardar dahil olmak üzere 3 oyuncu transfer etmiş oldu.

Ruhaajans