Şanlıurfa Haberleri
Giriş Tarihi : 07-08-2017 10:33   Güncelleme : 07-08-2017 10:33

KARAKÖPRÜ KIRSALINDA YOL ATAĞI DEVAM EDİYOR

Karaköprü Belediyesi kış ayları öncesi kırsal mahalleleri tozdan ve çamurdan arındırmak için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. İlçedeki Överler (Bilgiçler) kırsal mahallesiyle birlikte 126. Kırsal mahallede stabilize yol çalışması tamamlandı.

KARAKÖPRÜ KIRSALINDA YOL ATAĞI DEVAM EDİYOR

Karaköprü Belediyesi merkez mahallelerin yanı sıra kırsal mahallelerde de hizmetlerine aralıksız devam ediyor. Bugüne kadar kırsal mahallelerde çok amaçlı salon ve köy içi yol çalışmalarıyla hizmet eden Karaköprü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı Kırsal Hizmetler ekibi, Överler (Bilgiçler) kırsal mahallesiyle birlikte 126. kırsal mahalle ve sokakta köy içi yol malzeme serimi çalışması yaptı.

 

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Överler kırsal mahallesindeki çalışmaları incelerken, Başkan Baydilli’ye belediye meclis üyeleri eşlik etti. Başkan Metin Baydilli, kış ayları öncesi kırsal mahalleleri çamurdan arındırmak ve buralarda yaşayan vatandaşları mağdur etmemek adına çalışmaların sürdüğünü söyledi.

 

Başkan Baydilli, "Bu yaz sezonunda da kırsal mahallelerimizi çamurdan ve tozdan arındırmak adına durmadan yorulmadan çalışıyoruz. Elimizden geldiği kadar kışa girmeden kırsal mahallelerimizin stabilize malzeme serimi işini bitirip kışa çamursuz girmelerini sağlamak istiyoruz. İnşallah diğer kırsal mahallelerimizde de bu hizmetlerimizi tamamlayacağız. Muhtarımıza ve kırsal mahalledeki vatandaşlarımıza burada çalışan ekibimize göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

 

Överler Kırsal Mahalle Muhtarı Mustafa Karabulut ise yapılan çalışmalardan dolayı Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye ekiplere teşekkür ederken, kış aylarında sıkıntı yaşamayacaklarını söyledi.

 

Başkan Baydilli, kırsal mahalledeki vatandaşlarla bir süre sohbet ederken, çalışmaların bir an önce bitmesi için ekiplere talimat verdi.