GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-04-2019 13:58   Güncelleme : 27-04-2019 13:58

Misiad İzmir il Bölge Koordinatörlüğüne Öncel Atandı

Misiad İzmir il Bölge Koordinatörlüğüne Öncel Atandı
MİSİAD Ege Bölge Koordinatörlüğü”ne Atama
MİSİAD (Memleketçi Sanayici ve İş Adamları Derneği Ege Bölge Koordinatörlüğüne İzmir İl Başkanı Mustafa Efe Öncel atanırken İzmir İl Başkanlığına ise başkan vekili olan Av.Evren Kartal atandı.
MİSİAD genel merkez tarafından bölgeler arası yeni başkanlıklar oluşturarak ağını genişletmeye devam ediyor.
Genel başkan Feridun Öncel tarafından Ege bölge koordinatörlüğüne Mustafa Efe Öncel’in getirilmesi İzmir teşkilatı tarafından sevinçle karşılandı.
İl başkanlığından boşalan koltuğa ise başkan vekili olan Avukat Evren Kartal’ın atamasını yine Genel Başkan Feridun Öncel yaptı. Genel merkezde düzenlenen törenle mazbatalarını alan yeni başkanlar bundan sonra çalışmalarına daha kapsamlı şekilde devam edeceklerini açıkladılar.
Ege bölge koordinatörü M.Efe Öncel yaptığı açıklamada; Genel başkanımız Sayın Feridun Öncel tarafından şahsıma tebliğ edilen bu yeni kutlu görevi layığı ile yerine getireceğimden kimsenin hiç şüphesi olmasın. Toplamda 8 İl 138 ilçeye sahip Ege Bölgesinde yapacağımız çalışmalar ses getirmeye devam edecektir. Şuan Ege bölgesi illeri olarak birçok il ve ilçelerde şubemiz var bunu ciddi çalışmalarla genişletmeyi hedefliyoruz değerli iş adamlarımızın şube açmaları konusunda gerekli desteği sağlayacağımızı bilmelerini istiyorum. Bize bu görevi layık gören Sayın Genel Başkanımız Feridun Öncel”e saygılarımı, sevgilerimi ileterek teşekkür ederim. Ayrıca İzmir İl Başkanlığına ataması yapılan değerli dostum Avukat Evren Kartal’ı ve İzmir Karşıyaka Şube Başkanı Mustafa Ferhat Yüksel”i de tebrik eder yeni görevlerinde başarılar dilerim..
 
Fatma Keber/urfaflash.com