SİYASET
Giriş Tarihi : 08-10-2019 18:42

BAŞKAN BATUR AK PARTİ YÖNETİMİNİ VEFASIZLIKLA SUÇLADI

Şanlıurfa Genç Mırdesiler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Ahmet Batur, AK Parti yönetimini vefasızlıkla suçladı.

BAŞKAN BATUR AK PARTİ YÖNETİMİNİ VEFASIZLIKLA SUÇLADI

Batur, AK Parti il ve ilçe teşkilatlarının belli odakların himayesine girdiğini ve halkla bağlantılarını kopardıklarını iddia etti,

Genç Mırdesiler Dernek Başkanı Ahmet Batur, AK Parti il ve ilçe yönetimlerinin haktan uzak bir politika izlediklerini ve bu nedenle her geçen gün AK Parti'nin Urfa'da oy kaybına sebep olduklarını ifade etti. Ahmet Batur Vekillere ve Belediye Başkanlarına ulaşmanın mümkün olmadığını da ifade ederek, sözlerine devam etti.

"Başkanların ve Vekillerin yaptığı tek şey ekranlara ve gazetelere çıkarak poz vermek ve kendi reklamlarını yapmaktır. Onun dışında her hangi bir projeye imza atmamakta, vatandaşın sorunlarıyla ilgilenmemektedirler. Gördüğümüz kadarıyla sadece zengin ve oy potansiyeli olan aile ve aşiretlerle yakın temasları olmakta ve dolayısıyla bu kişilerin kuklası haline gelmektedirler."

Başkan Batur, küskünlerin Babacan'ın kuracağı yeni partiye kaymaya başladıklarını ifade ederek sözlerine;

" Bakın insanların AK Parti yönetimlerinden umudunu kestiği için farklı arayış içine girmiş durumdalar. Bu durum AK Partiyi Urfa'da eritmeye başlamıştır.Belli aile ve aşiret üyeleri belediyede işe alınmış ve bu alımlarda eğitim ve liyakat durumuna bakılmamıştır. Halkımız bunları görmeye başlamış ve partiden uzaklaşmaya başlamıştır. Sayın Cumhurbaşkanımız ve genel merkez Urfa AK parti'yi takibe almalı ve yaşanan bu adaletsizliklere dur demelidir." diyerek sözlerine son verdi.

FATMA KEBER