DÜNYA
Giriş Tarihi : 20-10-2019 14:36

Genç MÜSİAD ve Türk Öğrenci Birliğinden Pekin Büyükelçimiz Emin Önen’e ziyaret

Genç MÜSİAD Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleriyle, Türk Öğrenci Birliği Yönetim Kurulu üyeleri Çin Halk Cumhuriyeti Pekin Büyükelçimiz Abdulkadir Emin Önen’i ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundular.

Genç MÜSİAD ve Türk Öğrenci Birliğinden  Pekin Büyükelçimiz Emin Önen’e ziyaret

Türkiye’nin Çin Halk Cumhuriyeti (ÇHC) Pekin Büyükelçimiz Abdulkadir Emin Önen, Asya-Afrika Genç Girişimciler Forumu'na katılmak üzere Pekin’de bulunan Genç MÜSİAD Başkanı Furkan Akbal ve Yönetim Kurulu üyelerini ve Türk Öğrenci Birliği Yönetim Kurulu üyelerini Büyükelçilik konutunda kabul ederek fikir alışverişinde bulundular ve çalışmaları hakkında bilgi aldılar.


Genç MÜSİAD Başkan ve Yönetimi Pekin Büyükelçiliğimizde
ÇHC Pekin Büyükelçimiz A. Emin Önen Asya-Afrika Genç Girişimciler Forumu'na katılmak üzere Pekin’de bulunan Genç MÜSİAD Başkanı Furkan Akbal ve Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyeti Büyükelçilik konutunda kabul ederek Çin’deki iş imkânlarına ilişkin görüş alışverişinde bulunduklarını söyledi.


Türk Öğrenci Birliği Yönetim Kurulu üyeleri Pekin Büyükelçiliğimizde
Pekin Büyükelçimiz Emin Önen ayrıca, Türk Öğrenci Birliği Yönetim Kurulu üyelerini de Büyükelçilikte kabul ederek çalışmaları hakkında bilgi aldıktan sonra Pekin Üniversitesi Uluslararası Kültür Festivalinde Türk Öğrenci Birliği öncülüğünde açılan Türkiye standını ziyaret etti.


Pekin Üniversitesi Uluslararası Kültür Festivali Türkiye Standına ziyaret
Pekin Üniversitesi Uluslararası Kültür Festivali kapsamında Türk Öğrenci Birliği öncülüğünde açılan Türkiye standını ziyaret ederek Çin'de okuyan üniversite öğrencilerimiz ile bir araya geldiğini belirten ÇHC Pekin Büyükelçimiz Abdulkadir Emin Önen, “Çin'deki öğrencilerimiz Pekin Üniversitesinde güzel bir Türkiye standı açarak kültür festivalinde ülkemizi temsil ettiler. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizle birlikte Çin'den kahraman ordumuz ve Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a da destek ve selamlarımızı iletiyoruz” diyerek hep birlikte Mehmetçiklerimize asker selamı çaktılar.