Şanlıurfa Haberleri
Giriş Tarihi : 29-10-2019 07:29

Vatandaşlar evlerine gitmeye korkar hale geldi.

Şanlıurfa’nın Haliliye İlçesi Bahçelievler semtinde bina aralarında gezen gençler tehlike saçıyor. Vatandaşlar evlerine gitmeye korkar hale geldi.

Vatandaşlar evlerine gitmeye korkar hale geldi.

Haliliye İlçesine bağlı Bahçelievler semtinde,  son dönemlerde yaşanan hırsızlık olayları ve madde bağımlısı gençlerin neden olduğu sorunlar konuşuluyor. Mahalle de gençlerin kavgaları nedeniyle tedirginlikler meydana geldiğini belirten Şair Şevket Mahallesi Muhtarı Ahmet Altun, “Meydana gelen olaylar mahalle sakinlerinin tedirgin olmasına neden oluyor” şeklinde konuştu.

Muhtar Altun, “Behçelievler semtine okuldan kaçan veya kenar mahallelerden gelen gençler burada ailelere rahat vermiyor. Bazıları madde bağımlısı olan geçler yüzünden bina sakinleri büyük tedirginlik yaşıyorlar. Bugün kendi aralarında bıçakla kavga eden gençleri ayırmak istedim ama bana da saldırmaya kalktılar. Durumu emniyet yetkililerine ve belediye ye ilettik bir sonuç alamadık. Ben bile silah taşımayı sevmem ama bu gençler yüzünden silahsız gezemiyoruz.” Diye sitemini dile getirdi.

FATMA KEBER