Şanlıurfa Haberleri
Giriş Tarihi : 29-10-2019 07:31

OCAKOĞLU: GÖK KUBBE DURDUKÇA CUMHURİYET YAŞAYACAKTIR

MHP Şanlıurfa İl Teşkilat Başkanı İbrahim Ocakoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

OCAKOĞLU: GÖK KUBBE DURDUKÇA CUMHURİYET YAŞAYACAKTIR

Mesajında,Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96.yıl dönümünü kutluyor başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Diyen Teşkilat Başkanı Ocakoğlu açıklamasında şu görüşlere yer verdi: “Cumhuriyet bağımsızlık Ülküsünün etrafında toplanan Türk milletini ,Anadolu coğrafyasından çıkarmak için bir araya toplanmış tüm şer odaklarına karşı, yokluklar içersindinde verdiği şanlı mücadele ve kazanılan muhteşem Zaferin taçlandırılmış halidir.

 Türk milletini yok etmek ve adını tarihten silmek için bir araya toplanmış,özelikle içeride Türk düşmanlığını gizlemek için çeşitli kılıklara girmiş,şekil değiştirmiş hatta günümüzde de olduğu gibi yüce dinimizin buyruklarını, bir maske olarak kullanıp kendi çıkarları ile işgalcilerin çıkarlarını birleştiren kesimlere karşı Anadolu’da yapılan bir TÜRK ihtilalidir.

“Gökkubbe tepede durdukça,güneş doğmaya devam ettikçe, TÜRK milleti Anadolu’da yaşayacaktır ve Anadolu TÜRK yurdudur” mesajı cumhuriyetin kuruluşuyla  tüm dünyaya net bir şekilde verilmiştir. 

Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kuruluşunun 96.yıl dönümünü kutluyor başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum”. Dedi.

HABER MERKEZİ