Şanlıurfa Haberleri
Giriş Tarihi : 01-11-2019 13:00   Güncelleme : 01-11-2019 13:02

BAŞKAN PELTEK, BAKAN YARDIMCISI BÜYÜKDEDE’DEN DESTEK İSTEDİ

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, ilimiz milletvekilleriyle birlikte ziyaret ettiği Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede’den Şanlıurfa’nın mevcut sanayi sorunların çözümü için destek istedi.

BAŞKAN PELTEK, BAKAN YARDIMCISI BÜYÜKDEDE’DEN DESTEK İSTEDİ

Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede, Ak Parti Milletvekilleri Gülender Açanal, İ.Halil Özşavlı, Ahmet Akay ve ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek ile bir araya geldi.  Bakan Yardımcısı Büyükdede, gerçekleşen toplantıda, ilimizin sanayi, enerji ve altyapı problemleri başta olmak üzere Şanlıurfa’nın mevcut durumu, sorunları ve çözüm önerileri hakkında geniş çaplı bir bilgi aldı. İlimizin problemlerine kayıtsız kalmayan Büyükdede, tüm sorunların çözümüne müdahil olarak, gerekli çalışmaların başlatılması yönünde en kısa zamanda çalışmalarda bulunacağını ifade etti. 
ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, kabulün ardından ilimizin problemleri için destek olacağını ifade eden Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede ve milletvekillerine teşekkür etti.