SPOR
Giriş Tarihi : 02-11-2019 01:36   Güncelleme : 02-11-2019 01:44

Halen Utanan Sıkılan Yokmu..?

Şanlıurfaspor deplasmana maddi imkansızlık yüzünden gidemeyeceğini duyurunca Şanlıurfaspor taraftarları adeta isyan etti. Sosyal medya üzerinden yönetimi istifaya çağırdı. Ayrıca Şanlıurfaspor rakibi Hekimoğlu Trabzon FK Şanlıurfaspor maça gelmesi için tüm masrafları üstleneceğini duyurdu.

Halen Utanan Sıkılan Yokmu..?

Şanlıurfaspor yaşanan maddi sıkıntılarından dolayı hafta sonu deplasmanda karşılaşacağı Hekimoğlu Trabzon maçına çıkmama kararı aldı. Şanlıurfaspor resmi sosyal medya hesabında şu açıklamaya yer verd;Maddi imkansızlıklardan dolayı Pazar günü deplasmanda karşılaşacağımız Hekimoğlu Trabzon maçına gidilemeyecektir. Paylaşımında bulundu.
Ardından bir paylaşımda Urfaspor Rakibi Hekimoğlu Trabzon FK den geldi yapılan açıklamada TFF 2. Lig Beyaz grupta 11. hafta müsabakasında karşılaşacak olduğumuz kardeş Kulüplerimizden Şanlırfaspor'un maddi imkansızlıklar dolaysıyla Trabzon'a gelemeyeceklerini resmi sosyal medya hesaplarından duyurdular.Bizler Hekimoğlu Trabzon FK Yönetim Kurulu olarak, Şanlıurfaspor'un bütün masraflarını karşılamak ve onları şehrimizde en iyi şekilde ağırlamak istediğimizi kamuoyunun bilgilerine sunarız. Denildi.
Şanlıurfaspor taraftarları yaptıkları açıklamada, bu ayıp bize yeter. Halen yüzü kızaran bu olaydan etkilenen kimse yokmu. Bu rezillik hepimize yeter diyerek bu aciz yönetimin bir an önce istifa etmesini istediler.