SİYASET
Giriş Tarihi : 07-11-2019 09:32   Güncelleme : 07-11-2019 09:52

BAŞKAN YANMAZ TRAMBÜS PROJESİNİ SORDU

Saadet Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Niyazi Yanmaz 31 Mart'ta yaşanan seçimlerin ve daha sonra ki süreçte takipçisi oldukları hizmetlerin bir değerlendirmesine yaptı.

BAŞKAN YANMAZ TRAMBÜS PROJESİNİ SORDU

Başkan Yanmaz, Urfalı seçmenlerin 31 Mart'ta iradesini sandığa yansıttıklarını söyleyerek sözlerine devam etti; "31 Mart'ta sandık başına giden kıymetli Urfalı hemşehrilerimiz tercihini kullanarak iradesini ortaya koymuştur. Bu tercihlerinde Saadet Partisi'ne muhalefet görevi takdir edilmiş ve bizlerde Urfa'ya dair tüm sorunları gündeme getirmekten biran olsun geri durmamışız. Bizim eleştirilerimizden kimsenin alınmaması lazım. Gayemiz şehrimize güzel,kaliteli ve adil hizmetlerin yapılmasıdır. Bundan sonra da kimseyi kırmadan,incitmeden en güzel şekilde hizmetlerin takipçisi olacağız. Gerektiğinde takdir ve tenkitlerimizi de yapacağız. Kınayıcının kınanmasından çekinmeyeceğiz." 

Trambüs projesine değinen Başkan Yanmaz,  Trilyonların heba olduğunu ifade ederek, sözlerine devam etti.

 "Trambüs projesinde heba olan trilyonlar ne olacak? Mevcut Belediye başkanları o dönem İl, ilçe başkanı ve yönetim kurulundaydılar. Eski ve yeni hepsi hesap vermeliler. Şanlıurfa Akp'ye 10 milletvekili ve 10 belediye başkanı verdi ve yaşanmaz büyük bir köy haline geldi. Şanlıurfalılar olarak bıktık illallah ettik. 

Yemyeşil Urfa projesini takdir eden Başkan Yanmaz, projenin Şanlıurfa'mızın ihtiyaç duyduğu bir proje olduğuna vurgu yaptı. Yanmaz;  "Kesinlikle herkes tarafından ilgi gösterilmelidir, Hiç bir şekilde bir siyasi partinin kuklası olmamalıdır. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerin siyasi faaliyetlerine kurban edilmemelidir. Dikkat! Belediye yeşil alanları imara açarak Yemyeşil Urfa grubuna DESTEK OLMAZ, Sırrındaki betonlaşmanın önüne geçilemedi, Karaköprü'de yeşil alanlar katledildi. Dedi.

REŞİT ÖNCEL