SPOR
Giriş Tarihi : 04-12-2019 14:02   Güncelleme : 04-12-2019 15:07

3 PUANLI SİSTEMDE HALI SAHA LİGİ BAŞLIYOR

3 PUANLI SİSTEMDE HALI SAHA LİGİ BAŞLIYOR

Halı sahalara profesyonel bir düzen getiren "Turnuva Şöleni" ailesi geride bıraktığı 7 sezonda 100'ü aşkın takımı ağırlayarak büyük bir başarıya imza atmıştı. Centilmenlik çerçevesinde geçen karşılaşmalarıyla dikkatleri üzerine çeken organizasyon birbirinden ünlü iş adamı, kamu yöneticisi ve tanınmış simaları ağırlamanın da gururunu yaşıyor.

Yeni sezona 3 puanlı sistemde 18 takımlı halı saha ligi ile giriş yapan organizasyon yöneticileri futbolseverlerin ilgisinden oldukça memnun.

Organizasyonlarında maddi bir ödül yerine maliyeti düşürüp katılımcıların daha fazla karşılaşma yapmalarını sağlayan organizasyon, Süper Kupa mücadelesiyle de ligi 17. bitiren takımın dahi ligde iddialı olmasını sağlıyor.

Şampiyonluk ve Süper Kupanın yanısıra Altın/Gümüş/Bronz Kupa mücadeleleri tüm katılımcıları heyecanlandırıyor.

Mikrofonlarımıza konuşan Turnuva Şöleni organizasyon sorumlusu Hüseyin TEKKARDEŞ "Düzenli spor ne yazık ki bir çoğumuzun hayatında yer etmiş durumda değil. Futbol ise tam aksine sosyal yaşantımızın değişilmez bir parçası diyebiliriz.

Katılımcılarımıza 17 hafta sürecek olan ligimizle eğlenceli bir şekilde düzenli spor yaptırmayı amaçlıyoruz.

Bizleri sevindiren liglerimizin devamlılık arz etmesi kadar katılımcılarımızında birer sporcu hüviyetine bürünmesidir.

Buradan katılım yapmak isteyen, bu oluşumla ilgilenen fakat çekinceleri olan tüm çalışanların bizimle irtibata geçmesini istiyoruz çünkü bu bizim sekizinci sezonumuz ve çok şükür bugüne dek karşılaşmalarımızda herhangi bir kasti sertlik yaşanmadı. Liglerimizde yer alan takımların oyuncuları çalışma hayatında yer alan gayesi ter atarken karşısındaki takımında bir çalışan grubu olduğunun bilinciyle hareket eden bireyler olduğundan bizlere seyir zevki yüksek  ortalama takımların mücadelesini izlemek kalıyor." dedi.

 8 Aralık'ta topbaşı yapacak  lig müsabakalarına kayıtlar için whatsapp iletişim hattı 0 (542) 404 7767