Şanlıurfa Haberleri
Giriş Tarihi : 14-12-2019 16:00   Güncelleme : 14-12-2019 23:02

Güvenlik İş Sendikasından Gazetemize Ziyaret

Güvenlik iş sendika Şanlıurfa İl Başkanı Halil Pişkin yönetim kurulu üyeleri Enver Çoban Halil Aydoğan ve Şanlıurfa Gap Havalimanı Baş Temsilcisi Murat Karageçi Urfaflash Gazetesini ziyaret etti.

Güvenlik İş Sendikasından Gazetemize Ziyaret

Gazetemiz Genel Yayın müdürü  Fatma Keber ve Reşit Öncel ile bir süre sohbet eden İl Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri gazetenin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Güvenlik iş sendika Şanlıurfa İl Başkanı Halil Pişkin sendikanın yaptığı çalışmalar ve faaliyetler ile ilgili gazetemizin yetkililerine açıklamalarda bulundu. Başkan Pişkin`nin yaptığı açıklamada, Sendika olarak çalışmalarımıza ve faaliyetlerimize aralıksız devam ediyoruz. Sendika üyelerimizin haklarını korumak için elimizden gelen tüm gayreti çabayı sarf ediyoruz. Bundan sonrada etmeye devam edeceğiz. Bugünde yönetim kurulum ile birlikte Urfaflash gazetesini ziyaret ettik, zaten yaptıkları haberleri yakından takip ediyoruz. Bundan sonrada sendika olarak kendilerine elimizden gelen tüm desteği vereceğiz. Yeni yerlerinin hayırlı olmasını temenni eder ve çalışmalarında başarılar dilerim.dedi.

Özel güvenlik görevlisi sorunlarının ve gündeme dair konuların konuşulduğu ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Gazetemizin Genel yayın Müdürü Fatma Keber’de yapılan ziyaret ile ilgili olarak, Bugün bizleri ziyaret eden Güvenlik iş sendikası Şanlıurfa İl Başkanı Halil Pişkin ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyoruz. Çalışmalarında başarılar diliyoruz. Dedi.

 

Haber Merkezi