Şanlıurfa Haberleri
Giriş Tarihi : 05-02-2020 15:26

Göbeklitepe Ajansdan ŞUÇGAD Başkanına Ziyaret

Göbeklitepe Ajansdan ŞUÇGAD Başkanına Ziyaret

Göbeklitepe Ajansı Yönetim Kurulu Üyeleri Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Tahir Gülebak ve çalışanlarını ziyaret etti. Başkan Tahir Gülebak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Göbeklitepe Ajans ve ekibine başarılar diliyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde mesleğimizin daha güzel daha güzel yerlere gelmesi için çalışacağız.” dedi.
Üzerimize düşeni yapmaya hazırız
Basında tek sesliliğin eksikliğinden bahseden Başkan Tahir Gülebak, “Biz Çalışan Gazeteciler Derneği olarak basınımızın daha iyi yerlere gelmesi için her türlü çalışmanın içinde yer alacağız. Tek amacımız basının daha iyi yerlere gelmesidir. Bizler de bu anlamda üzerimize düşeni yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz” diye konuştu.
Herkese kapımız açıktır
Göbeklitepe Ajansı Yönetim Kurulu adına konuşan Reşit Öncel, “Amacımız dijital medyayı bir araya getirmektir. Bu birliktelik ile daha kaliteli ve daha sağlam temellere oturtulmuş bir sektöre katkıda bulunmak istiyoruz. Bu anlamda katkı sunmak isteyen herkese kapımız açıktır. Sahada çalışan bütün emekçi kardeşlerimiz ve büyüklerimiz il birlikte güzel işler yapacağız” şeklinde konuştu.