Şanlıurfa Haberleri
Giriş Tarihi : 10-02-2020 13:52

Beyazgül ve Canpolat’tan muhtar Korkmaz’a ziyaret

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, beraberinde Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ile birlikte Yeni Mahalle Muhtarı Hüseyin Korkmaz'ı ziyaret etti

Beyazgül ve Canpolat’tan muhtar Korkmaz’a ziyaret

STK, Muhtarlar ve esnaf ziyaretlerini düzenli olarak yaptıklarını belirten Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, “Mahalli idarelerimizin temel taşı olan Muhtarlarımızla her daim bir arada olacağız. Her ziyaretimizde hem hal hatır soruyor, sorunları ve taleplerini öğreniyoruz, birlikte çözüm yollarını konuşup gereğini yapmaya çalışıyoruz. Bu günde Yeni Mahalle Muhtarımız Hüseyin Korkmaz'ı Haliliye Belediye Başkanımız Mehmet Canpolat ile birlikte ziyaret ettik. Bir süre sohbet ettik. Mahallenin sorunları, mahallelinin taleplerinin olup olmadığını sorduk. Şanlıurfa’mızı hep birlikte idare edecek ve kalkındıracağız inşaallah. Bu memleket hepimizin” dedi.

Şanlıurfa’yı ilçeleriyle birlikte bir bütün olarak görüyoruz

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ise, kendisinin de gerek diğer Belediye Başkanları ve Belediye Meclis üyeleriyle birlikte ve gerekse yalnız olarak esnafları, muhtarları, STK’ları ziyaret ederek fikir alış verişinde bulunduklarını belirterek, varsa sorunlarını ve taleplerini de öğrenerek yapmaya gayret ettiğini, Şanlıurfa’yı ilçeleriyle birlikte bir bütün olarak gördüklerini ve Muhtarlarımızla, vatandaşlarımızla birlikte Şanlıurfa’yı adeta yeniden imar etmeye çalıştıklarını söyledi.

Başkanlarımıza teşekkür ediyoruz

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şanlıurfa’nın Eyyubiye ilçesi Yeni Mahalle Muhtarı Hüseyin Korkmaz da, “Öncelikle zaman zaman ziyaretimize gelerek dertlerimizi, taleplerimizi dinleyerek çözüm bulma ve gereğini yapma konusunda bizlere yardımcı olan Büyükşehir, Eyyubiye, Karaköprü ve Haliliye Belediye Başkanlarımıza, Belediye Meclis Üyelerimize ve Başkan Yardımcılarımıza teşekkür ediyorum. Bu günde Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Zeynel Abidin Beyazgül beraberinde Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ile birlikte bizi ziyaret ettiler. Bir süre sohbet ettik, fikir alış verişinde bulunduk. Sağ olsunlar. Dedikleri gibi bu memleket hepimizin, birlikte kalkındıracağız ve güzelleştireceğiz” diyerek teşekkür etti.