SİYASET
Giriş Tarihi : 12-02-2020 11:52   Güncelleme : 12-02-2020 12:02

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Her yerde vuracağız

Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulunuyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Her yerde vuracağız

Erdoğan'ın açıklamasından satırbaşları; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: “Gözlem noktalarındaki veya diğer yerlerdeki askerlerimize en küçük bir zarar gelmesi hâlinde, bugünden itibaren, İdlib’le ve Soçi Muhtırası sınırlarıyla bağlı kalmadan, rejim güçlerini her yerde vuracağımızı buradan ilan ediyorum.”

Daha önce CHP güdümlü vesayete eyvallah etmediğimiz gibi, ardından gelen FETÖ vesayetine de teslim olmadık. FETÖ’yü temsil eden kişi ve kuruluşların şahsımıza, hükümetlerimize ve partimize karşı başlattığı saldırılara ve sürdürdüğü savaşa herkes şahittir.

Her sözü, her mesajı, her eylemi FETÖ medyasında manşet olan Kılıçdaroğlu, FETÖ’yle mücadele konusunda attığımız her adımda karşımızda yer almıştır.

Devleti FETÖ mensuplarından temizleme çalışmalarımızın hepsinde, karşımızda CHP’yi ve başındaki zatı, Kılıçdaroğlu'nu bulduk. Allah aşkına soruyorum: Bundan ala “siyasi ayak” olur mu?

Bölücü örgütlerle kol kola yürüyen CHP , 17-25 Aralık'tan sonra bu kadroya FETÖ'yü dahil etti. Kılıçdaroğlu ve ekibi omurgasızdır, FETÖ'ye diyet borçludur. Tek derdi şahsıma ve AK Parti'ye zarar vermektir."