SPOR
Giriş Tarihi : 01-04-2020 13:58   Güncelleme : 01-04-2020 14:03

Şanlıurfaspor`dan Flaş Açıklama

Şanlıurfaspor Kulübü, yaşanan son gelişmeler ve içerisinde bulunan sıkıntılara yönelik açıklamalarda bulunuldu.

Şanlıurfaspor`dan Flaş Açıklama

Yönetim kurulu adına Basın Sözcüsü Ali Çizmecioğlu, yaptığı yazılı açıklamada, şunları kaydetti:

1- Andre Marc ile ilgili sosyal medyada gün, ay espirisi ile ilgili söylenen konuşulan sözler için yasal düzenleme gerekli yazışmalar yapılmıştır.

2- Yönetimimizde eğer kendi aramızda eğer başkanla her hangi bir uyumsuzluk yoktur düzenli toplantılarımız rutin yazışmalarımız bilgilendirmeler yapılıyor.

3- Başkanımız ve yönetim olarak yol haritamız ilk önceliğimiz yabancı futbolcu alacaklarını hal etmek ve bu anlamda da finans ayağında sona yaklaşmış durumdayız.

Sonrasında 32 alacaklı yerli futbolcuların alacağını yapılandırma eğer nakti eğer muafakatneme yoluyla anlaşılıp önümüzdeki yıl transfer tahtasını açıp tekrar trübünleri doldurtacak bir Urfaspor bunun harici artı proje ve çalışmalarımız var şu an açıklamanın ne yeri ne zamanı sadece biraz sabır.

4- Bu yönetim Urfasporun bu hale getirilmesinin sebebi değildir.

Sahipsiz kalmış ülkede alay konusu olmuş bir takımı sadece eski güzel günlerine getirme gayreti içinde olan bir avuç gönüllü arkadaş gurubu.

5-Nihat Başkan’ın kongrede bir sözü vardı...

Bu yönetimin yapılış şekli ve yapılmasına vesile olan mülki Erkân’ın destegiyle Allahın izniyle 3-4 ay gibi bir sürede bu takımı ayağa kaldırmak için ne gerekiyorsa yapmaya çalışacağız inş başarırız. Yok başaramazsak bu sürede neler yaptık kimler bizlere ne vaad etti neleri yaptılar neleri yapmadılar kimler ayağımıza dolandı bir bir bunları kamuoyuyla paylaşıp kongre kararını alıp yine gereğini yaparız Nihat başkanın ifadesiyle bizler koltuk meraklısı insanlar değiliz

6- Yönetim olarak biriz birlikteyiz Nihat başkanın arkasındayız.

7- Bu hallere düşürülmüş bir Urfasporu ayağa kaldırmaya çalışan bir başkana ve yönetimine sözde Urfasporu sever bir gurup zihniyete, yaklaşık 2,5 aydır destek vermeyip bu durumda dahi eleştirenlere vereceğimiz en güzel cevabın Urfasporumuzu hak ettiği yere taşımak olduğudur .”