Şanlıurfa Haberleri
Giriş Tarihi : 28-04-2020 15:49   Güncelleme : 28-04-2020 15:49

Özçınar, sosyal medya hesabından sert açıklamalarda bulundu!

Özçınar, sosyal medya hesabından sert açıklamalarda bulundu!

ŞUSKİ'de yaşanan değişimler sonrası Genel Müdür Mehmet Emin Özçınar, sosyal medya hesabından sert açıklamalarda bulundu.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine bağlı ŞUSKİ Genel Müdürü Mehmet Emin Özçınar izindeyken ŞUSKİ'de yaşanan değişimler adeta deprem etkisi yaratmıştı. Genel Müdür Özçınar izindeyken yapılan bu değişimler akıllarda fazlaca soru işareti bırakırken ortaya bomba bir iddia atıldı. Özçınar'ın görevden alınacağı ve yerine daha önceden ŞUSKİ Genel Müdürlüğü yapmış Ferit Dağdeviren'in getirileceği iddiası akıllara Başkan Zeynel Abidin Beyazgül ile Özçınar arasında bir anlaşmazlıkmı olduğu sorusunu getirmişti.

Tüm bu yaşananlara sessiz kalan, o günden beri suskunluğunu koruyan ŞUSKİ Genel Müdürü Özçınar suskunluğu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarla bozdu.

Özçınar, yaptığı ilk paylaşımda "İktidara gelirseniz, hal ve hareketlerinize dikkat edin… Unutmayın ki, sonsuz iktidar yoktur. Her iktidar geçicidir ve herkes, er veya geç, önce milletin ve nihayet Allah’ın önüne hesap verecektir" dedi.

Özçınar bir diğer paylaşımında ise; DOSTLARIM ..! Hepimiz hatamız ile,sevabımız ile insanız. Lakin...! İyi insan mutluluk, kötü insan tecrübe, Yanlış insan ders, Güzel insan iz bırakır...! Herkes hangi kategoriye girdiğine baksın...!'' ifadelerine yer verdi.