SPOR
Giriş Tarihi : 06-06-2020 18:43   Güncelleme : 06-06-2020 18:43

Şanlıurfaspor`da Neler Oluyor

Şanlıurfaspor`da Neler Oluyor

Şanlıurfaspor Başkanı Nihat Çakır, takımın son durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Çakır, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada,”Topu ortada gezdirip,taça atıp,rakip yarııalanda foul yapıp oyunu sagutup maçı rolentiye alıp maçı bu şekil bitirmek isteyenlere,bu maç böyle bitmez bunu bilin.

SÜPRİZLERE HAZIRLIKLI OLUN

Biz bu takımı sahadan çekmesinide biliriz,bu oyuna gelmeyiz. Birde futbolda garanti yok derler futbol süprizler oyunudur futbolun süprizlerine hazırlıklı olun. Futbolu cazibe merkezi edende bu özelliğidir.” dedi

Ayrıca Şanlıurfaspor`da Buğün süpriz bir istifa yaşandı.

Şanlıurfaspor Yönetim Kurulu Üyesi Ali Çizmecioğlu, görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Ali Çizmecioğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada,”Fazla uzatmanın anlamının olmadığını anladım. URFASPOR Bşk. Vekilliğinden ,Urfaspor Yönetim Kurulundan an itibariyle istifa ettim. Pazartesi günü noter kanalıyla ulaşılacaktır.Yeklililerin, ilgili muhatapların (bir merkez ilçe Belediye başkanımız hariç )hâlâ çözüm sürecini uzatmalarına anlam veremiyorum. Bu işin ihalesinin Urfasporda menfaati olmayan, kapatılmaması için ağlayan bu yönetimi toplumun önüne atan zihniyeti Tarih affetmeyecektir .Ve net açıklamalarımı askıya almadım. 21 kişilik bu yönetim Urfaspor tarihinin en önemli yönetimidir..Biz Böyle Görmedik .Ping Pong topuna döndük!! Urfasporu ailemiz gördük öyle yaşadık..Gün ola harman ola. Sevgiyle kalın. .İstifamla kıvılcım yaratatacağımı düşündüm . Allaha emanet olun.” İfadelerine yer verdi.