GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-06-2020 20:57   Güncelleme : 24-06-2020 21:03

Yüzde 50 İndirimli Pırlanta!

Yüzde 50 İndirimli Pırlanta!

Türkiye’de mücevherat sektörünün online satış kategorisinde en fazla satış rakamlarına ulaşan firmaları arasında yer alan şirketimiz, faaliyetlerine başladığı 1989 yılından bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile sektörde tüm dikkatleri üzerine çekmeye devam etmektedir. Firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde yer alan pırlanta kategorisindeki tüm takılarda ve aksesuarlarda, başka bir yerde bulamayacağınız %50 indirim kampanyası sunulmaktadır.

Sadece yılın belirli dönemlerinde değil, aynı zamanda 365 gün boyunca devam eden en avantajlı indirim kampanyalarından yararlanarak, hayallerini süsleyen bir pırlanta yüzük yüzük veya bileklik sahibi olmak isteyenler firmamızın müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerinden yararlanabilmektedir. Şirketimiz üzerinden birbirinden farklı kategorilerde ve farklı karat değerlerine sahip pırlanta aksesuarları en uygun fiyatlarla satın almanın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. 

Yıl Boyu Devam Eden İndirim Kampanyaları 

 

Sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan ve mücevherat sektöründe ihracat sıralamasında Türkiye’ üçüncülüğü koltuğunda oturan firmamız, bu başarısının arkasında yer alan müşteri memnuniyetini odak noktasına almasıyla adından sık sık söz ettirmektedir. Şirketimizin geniş ürün yelpazesi içinde pırlanta tektaş yüzükler de dahil olmak üzere aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz bütün pırlanta aksesuarlara güncel fiyatından yüzde 50 oranında indirimler ile yararlanıp satın alabilirsiniz.

Başka bir yerde bulamayacağınız en avantajlı indirim kampanyalarını ve promosyonları değerlendirmek için siz de hemen firmamızın kurumsal web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Güvenilir alışverişin adresi olan şirketimizin sanal mağazasında her zevke ve bütçeye hitap eden pırlanta kolye, bilezik ve diğer aksesuarlar satışa sunulmaktadır.

Zengin Ürün Çeşitliliği

 

Firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde her zevke hitap eden özel tasarımlara sahip aksesuar ürünlerini görmek mümkündür. Son yıllarda mücevher sektöründe online satışlarda önemli bir aşama kaydeden firmamızın sanal mağazası üzerinden, tüm müşterilerimize tek tıkla sahip olma imkanı sunulan ürün kategorileri arasında şunlar yer almaktadır:

  • Pırlanta yüzükler

  • Pırlanta bileklikler 

  • Pırlanta kolyeler 

  • Pırlanta küpeler 

  • Pırlanta gerdanlıklar

  • Elmas ürünleri

  • Erkek aksesuarları 

Bu kategorilerde ister kendiniz için isterseniz de sevdiklerinize hediye etmek için satın almak istediğiniz en özel tasarıma sahip ürünleri bulabilirsiniz.