SPOR
Giriş Tarihi : 25-06-2020 15:21   Güncelleme : 25-06-2020 15:45

Dedeoğlu, Urfa'nın sporuna katkı vermeye devam ediyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Müdürü Şube Müdürü Ahmet Dedeoğlu göreve gelmesinin ardından yaptığı çalışmalar ile spor kamuoyunun takdirini ve begenisini kazanmaya devam ediyor.

Dedeoğlu, Urfa'nın sporuna katkı vermeye devam ediyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Müdürü Şube Müdürü Ahmet Dedeoğlu yaptığı başarılı çalışmalar ile halkın takdirini kazanmaya devam ediyor. Göreve başladığından itibaren özellikle koronavirüs sürecinde Büyükşehir Belediyesine ait spor salonlarında, tenis dünyasında ve yüzme havuzlarında yaptığı hijyenik çalışmalar ile halkın takdirini kazandı.

Ahmet Dedeoğlu'nun göreve gelmesinden sonra Büyükşehir Belediyesi Sporcuları gerek ligde gerekse şampiyonalarda Şanlıurfa'ya madalyalar kazandırmak için işi sıkı tutuyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Judo Kulübü; 2020 sezon hazırlıklarını minikler, yıldızlar ve genç olmak üzere 260 lisanslı sporcusu ile sürdürüyor. Bölgesel Lig ve Türkiye Şampiyonasında Şanlıurfa'ya dereceler kazandırmak isteyen sporcular, işi sıkı tutuyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Müdürü Şube Müdürü Ahmet Dedeoğlu de "Judo takımımızda şuan 260 lisanslı sporcumuz var. Bunun 120'si aktif olmak üzere 2020 sezonunda turnuvalara hazırlanıyorlar. Çok hızlı ve çok güçlü bir şekilde inşallah geliyoruz. Geçen sene judoda yaptığımız derecelerin bir üstünü inşallah yapacağız. Bireysel branşlarda bu yıl büyükşehir belediyesi olarak Milli Takıma inşallah sporcu vermeye devam edeceğiz" şeklinde konuştu.