SİYASET
Giriş Tarihi : 06-07-2020 20:39   Güncelleme : 06-07-2020 20:39

Gelecek Partisi Akçakale İlçe Başkanı Mustafa Çiftçi Oldu

Gelecek Partisi Akçakale  İlçe Başkanı  Mustafa Çiftçi Oldu

Şanlıurfa GelecekPartisi İl Başkanlığı pandemi sürecinin Haziran ayında bitmesi üzerine İlçe kongrelerini hızla yapmaya devam ediyor

Gelecek Partisi Şanlıurfa İl teşkilatı Dr. Abdullah Yeşil başkanlığında İlçe kongrelerine hız verdi. Daha önce Viranşehir, Bozova, Eyyübiye İlçe kongresini yapan Gelecek Partisi bugünde İl teşkilatının katılımı ile Akçakale İlçe teşkilatının 1. Kongresini yaptı.

Kongrede konuşma yapan Gelecek Partisi İl Başkanı Dr. Abdullah Yeşil; " Akçakale 1. Olağan kongremize hoşgeldiniz. Gelecek Partisi Teşkilatlanma süreciyle birlikte Şubat ayından itibaren İl başkanlıkları kuruldu. Bizde Şanlıurfa'da Şubat ayında kurulan İl başkanlıklarıyız. Türkiye genelinde Gelecek Partisinin 63 İl, 300 İlçe'de teşkilatlanma süreci bitti. Pandemi sonrası ister istemez ara verdik ancak video konferans yoluyla çalışmalarımızı yaptık. 1 Haziran'da pandemi sürecinin normalleşmeye başlamasıyla birlikte kongrelerimize hız verdik. Bu arada 6 ilçemizin teşkilatlanma işlemlerini bitirdik. Daha önce Viranşehir, Bozova ve Eyyübiye İlçemizin ilk kongresini yapmıştık. Şimdi Akçakale teşkilatımızın kongresini yapıyoruz, 11 Temmuz'da Hilvan ilçemizin kongresini yapacağız. Temmuz sonu ya da Ağustos başında İl kongremizi yapacağız. Bu şekilde çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Gelecek Partisini Şanlıurfa'da en iyi şekilde temsil ederek halkımızın arasına katılarak gerçek adalet, eşitlik ve özgürlük için muhalefet yaparak, hedefimiz iktidar olmaktır." Dedi.