Şanlıurfa Haberleri
Giriş Tarihi : 07-07-2020 14:01   Güncelleme : 07-07-2020 14:01

DEDEOĞLU, DAİRE BAŞKANLIĞINA ATANDI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığına Gençlik ve Spor Şube Müdürü Ahmet Dedeoğlu atandı.

DEDEOĞLU, DAİRE BAŞKANLIĞINA ATANDI

Yaklaşık 1 yıldır Büyükşehir Belediyesine seçilen Zeynel Abidin Beyazgül, ekibini oluşturmaya devam ediyor. En son olarak da Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığına Gençlik ve Spor Şube Müdürü Ahmet Dedeoğlu'nun atandığı öğrenildi.

Ahmet Dedeoğlu. 1978 Şanlıurfa doğumlu. Evli ve 3 çocuk babasıdır. 25 yıllık belediye tecrübesine sahip. 30 yıldır güreş branşında ülkemize ve ilimize sporcu ve antrenör olarak hizmet vermektedir. 2001 yılında Harran Üniversitesi Beden Eğitimi spor yüksek okulundan mezun oldu. Güreş branşında Türkiye’de çeşitli dereceler yapmış milli güreşçi olarak ülkemize hizmet etmiştir. Halı hazırda Gençlik hizmetleri şube müdürlüğü görevini yapmaktadır. 06 Temmuz 2020 Pazartesi günü itibariyle Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül’ün tensipleriyle Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı görevine atanmıştır.