Şanlıurfa Haberleri
Giriş Tarihi : 31-07-2020 07:25   Güncelleme : 31-07-2020 07:28

Haktankaçmaz’dan kurban bayramı mesajı

Haktankaçmaz’dan kurban bayramı mesajı

Şanlıurfaspor kulüp başkanı İbrahim Halil Haktankaçmaz, tüm Şanlıurfalıların ve İslam aleminin mübarek kurban bayramını kutladı.
Haktankaçmaz yayınladığı mesajda mübarek kurban bayramının insanlara huzur ve sağlık getirmesini temenni etti.
Başkan Haktankaçmaz, “Milli birlik ve beraberliğimizi sağlayan değerlerin her yönüyle yaşandığı, sevginin ve kardeşliğin yoğun bir şekilde hissedildiği, dini bayramlarımızdan biri olan mübarek Kurban Bayramına ulaşmanın heyecanı ve mutluluğu içerisindeyiz. Dargınlıkların, kırgınlıkların unutulduğu ve ferdi sevinçlerin müşterek mutluluklara dönüştüğü bu müstesna bayram günleri, daha çok kucaklaşmak ve kaynaşmak için önemli birer fırsattır. Bu anlamda bütün kırgınlıklarımızı ve dargınlıklarımızı unutarak kardeşçe kucaklaşmalı ve bayram sevincini hep beraber yaşamalıyız.
Bu vesileyle; tüm İslam Alemi’nin mübarek Kurban bayramını en kalbî duygularımla kutluyor, milletçe birlikte mutlu bir bayram geçirmemizi diliyorum. Başta Şanlıurfalı hemşehrilerimin ve tüm İslam âleminin Kurban Bayramı’nı kutluyor, insanların, samimi kardeşlik bağlarıyla kenetlenerek barış ve huzur içerisinde yaşamalarına vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum