Şanlıurfa Haberleri
Giriş Tarihi : 06-08-2020 06:42   Güncelleme : 06-08-2020 06:45

Aziz Hoca'nın virüsle mücadelesi devam ediyor

Aziz Hoca'nın virüsle mücadelesi devam ediyor

Şanlıurfa'da yıllardır Gönüllü Kuruluşlar Aşevi'nde yardıma muhtaç vatandaşların gönlünde taht kuran Abdulaziz Kutluay, geçtiğimiz günlerde tüm dünyayı etkileyen Koronavirüs salgınına yakalanmış, evde gördüğü tedavisi sırasında durumunun ağırlaşması üzerine hastaneye kaldırılıarak tedavisine yoğun bakımda devam ediliyor.

Ailesinden ve tedavi gördüğü hastaneden  alınan bilgilere göre yoğunbakımda tedavisi süren Şanlıurfa'nın Aziz Hocasının sağlık durumunun iyiye gittği, önümüzdeki günlerde tedavisine yoğunbakım dışında özel odasında devam edeceği bilgisi paylaşılmıştı.

Bazı haber sitelerinde yer alan ''AzizHoca'yı kaybettik'' başlıklı haberler Abdülaziz Kutluay'ın ailesini ve sevenlerini derinden üzdü. 

Teyit ettirmeden yapılan haberler sonrası sosyal medyada bu haberlere Aziz Hoca'nın sevenleri ve arkadaş çevresi tepki gösterdi.

Böylesi hassas dönemlerde alınan her bilginin teyit ettirilmeden paylaşılmasının geri dönüşü olmayan sonuçlara neden olabileceğini de düşünerek ve Koronavirüs ile mücadelede moral ve motivasyonun ne denli önemli olduğu da unutmayarak dikkat edilmesi gerekir.

Şanlıurfa'nın sevdiği ve duasıyla yanında olduğu nam-ı diğer Aziz Hoca'nın sağlık durumunun iyiye gittiğini ve önümüzdeki günlerde normal odaya alınacağını sevenleriyle paylaşmak istiyoruz. 

Abdülaziz Kutluay için bu süreçte yapılabilecek en önemli şey onun için dua etmektir.