SPOR
Giriş Tarihi : 09-08-2020 18:17   Güncelleme : 09-08-2020 18:17

Öğeden, Başkan Beyazgüle Cevap..!

Öğeden, Başkan Beyazgüle Cevap..!

Şanlıurfaspor yönetim kurulu üyesi Sami Öge’den Büyükşehir Belediyesinin açıklamasına cevap: “Kimse 15000 TL vererek 2.milyon taraftarın günahından vebalinden kurtulamaz bizi de buna alet edemez.” Dedi.

Geçtiğimiz gün Şanlıurfaspor yönetim kurulu üyeliğinden Başkan Halil Haktankaçmaz ile birlikte istifa eden Sami Öge, Büyükşehir Belediyesinin Şanlıurfaspor ile ilgili yaptığı açıklama sonrası sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

Sami Öge yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Biz Urfa spor kulüp başkanımız ve yönetim kurulu olarak 08.07.2020 de yaptığımız basın açıklamasında Urfa isot festivaline yapılan harcamanın bir önceki B.bld Başkanı Sayın Nihat Çiftci zamanın da yapıldığını belirttik. Bunların ses kayıtları ve video görüntüleri bizde mevcut.

B.Bld başkanımızın Urfa spor dan önce basın ve medya birimini düzeltmesi ve el atması gerekiyor. Can suyu kampanyasına yaptığınız yardımı biz kayyum Urfa spor kulüp yöneticileri olarak size geri iade edecez. Sadece sizinkini değil yapılan diğer yârdimları da kimse 15000 TL vererek 2.milyon taraftarın günahından vebalinden kurtulamaz bizi de buna alet edemez. Ayrıca yaptığınız basın duyurusunda bu süreçte kulübün mutfak tesis onarımı tesis bakımlarını yaptığınızı belirtmişsiniz kulübün son çekilen fotoğrafları ortada takdir Urfa spor taraftarlarınındır ve Tüm S.Urfa linindir”. Dedi.