SİYASET
Giriş Tarihi : 10-08-2020 22:20   Güncelleme : 10-08-2020 22:50

Güç Birliği Partisi Siverek’te Güçüne Güç kattı

Güç Birliği Partisi Siverek’te Güçüne Güç kattı

Ocak 2020 de kurulan Genel Başkanlığını Ali Karnap'ın yürüttüğü Güç Birliği Partisi 157 dernek 3 konfederasyon iki sendıkanın yanı sıra güç birliği harekâtıyla yola çıkıp Güç Birliği Partisi’ni kurmasıyla kısa sürede 70 il ve ilçelerde teşkilatlanmasını tamamlayan Güç Birliği Partisi 12 Temmuz 2020 tarihinde 1.olağan genel kongresini tamamlayıp il ve ilçe kongrelerine start verip hızla adım adım güç birliği partisinde büyümeye gidiyor.
 10 Ağustos 2020 tarihinde Güç Birliği Partisi Şanlıurfa Siverek İlçe Başkanlığı Kongresini tamamlayıp oy çoğunluğuyla mevcut başkan Hakan Akçiçek tekrar Güç Birliği Partisi Siverek İlçe Başkanı seçildi.
Başkan Akçiçek, konuşmalarında şunları dile getirdi:”Güç Birliği Partisi ben değil, biz diyenlerin partisidir. Biz çıktığımız bu yolda 366 gün 25 saat halkımızın içinde birlikte güzel yarınlar çocuklarımızın geleceği için varız kırmızı çizgimiz vatanperverliktir bu yolda. Başta sayın Genel Başkanımız Ali Karnap’a teşkilat başkanımız sayın Fatih Vakitbilir’e ve adını sayamadığım tüm genel başkan yardımcılarımıza MYK üyelerimize sonsuz teşekkür ederim. Bugün kongremizde bizleri yalnız bırakmayan MYK üyelerimize ve tüm ilçe başkanlarımıza, başkan yardımcılarımıza sonsuz teşekkürlerimi iletir saygılarımı sunarım.”