SPOR
Giriş Tarihi : 13-08-2020 15:40   Güncelleme : 13-08-2020 15:40

Başkan Cidir :Şanlıurfa ve Şanlıurfaspor Sahipsiz Değildir.

Başkan Cidir :Şanlıurfa ve Şanlıurfaspor Sahipsiz Değildir.

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa il başkanı Hayrettin Cidir sosyal medya üzerinden Şanlıurfaspor hakkında açıklamalar yaptı.

Çidir yaptığı paylaşımda Şanlıurfa Kamuoyuna şanlıurfa spor sevenlerine

Şanlıurfa da Hiçbir Zaman Siyaseti Futbola,Futboluda Siyasete Alet Etmek İstemedik ,Futbol Üzerinden Siyasi Menfaatı ne Düşündük nede Aklımıza Getirdik ,Çünkü Şanlı Urfaspor Ne Çektiyse Siyasilerin İç İşlerine Girmesiyle Çekti Ve Bu Halle Geldi.

2,5 Milyon Nüfusa Sahip GAP ın Başkenti Türkiyenin 7.Büyük İli Maalesef Türkiyede Futbol Adına Yok Edildi Şanlıurfa Adı nı Hiçbir Etkinlikte Göndeme Taşımadığımız Gibi Futbol Takımımızıda Taşıyamaz Olduk

Şimdi Kamuoyu Adına Ben Urfalıyım Diyen Her Kese Soruyorum Bu Yapılanları Urfa Hak Etmişmidir

Urfanın Ekmeğini Yiyeceksiniz Urfalının Tercihi İle En Üst Makamlarda Oturacaksınız,Urfalının Terci İle Dokunmazlık Zırhına Gireceksiniz,Urfalının Terci İle Başkan Olacaksınız Ve Sizleri Bu Makamlara Getirenlere Onların Çocuklarına Torunlara En Büyük Kötülüğü Etmiş Olacaksınız.

Şanlıurfa sporun eski yöneticilerine sesleniyorum,en büyük vebal ve illeride torunlarınıza sizleri şikayet edecek Şanlıurfa halkının Şanlıurfa spor severlerinin sesini dinleyin,bizler urfa spor üzreinde oynanan oyunlarının hepsini biliyoruz ve sabırla izliyoruz ,liglerin başlamasına bir aya yakın bir zaman kalmış iken halen yabancı futbolcularının alacakları verilmemiş.sözde ben urfa sporda olan alacaklarımı bağışladım diyen yöneticiler sizler sözle bağişlamışsınız alacaklarınızı,kamuoyu sizden noter onaylı bağiş belgesi istiyor,Şanlıurfa spora yardım etmek isteyen vatandaşlarımız sizlerin alacakları yüzünden yardımda bulunmuyor eğer bu takım düşerse bunun en büyük vebali sizlersiniz.

Biz Millet İtifakının Bileşenleri Urfaspora Talibiz .İstanbulda Ankarada Mersinde Adanada Antalyada Başardıklarımızı İnşallah Siz Urfa Kamuoyunun Desteği İle Şanlıurfadada Başaracağımıza İnanıyoruz.

Şimdilik Urfasporu Bu Halle Getirenleri Seyr Ediyoruz Zamanı Geldiğinde Kanuşacaklarımızı Yapacaklarımızı Şanlıurfa Kamuoyu İle Paylaşırız.Şanlıurfa Sahipsiz Değildir.