SİYASET
Giriş Tarihi : 27-08-2020 11:02   Güncelleme : 27-08-2020 11:02

Fettahlı Güven Tazeledi

Milliyetçi Hareket Partisi Siverek ilçe Başkanlığı 7. olağan kongresini gerçekleştirdi. Mevcut başkan Mustafa Fettahlı tekrardan üyelerin oylarını alarak yeniden başkanlığa seçildi.

Fettahlı Güven Tazeledi

Siverek Milliyetçi Hareket partisi (MHP) ilçe başkanlığı 7 olağan kongresine tek listeyle yapılan seçimde delegelerin tamamının oylarını alan Mustafa Fettahlı yeniden başkan seçildi. Sosyal mesafe ve tüm tedbirlerin alındığı kongreye Şanlıurfa MHP İl Başkanı Mahmut Güneş, parti üyeleri ve divan üyeleri katıldı. Kongre öncesi aziz şehitler adına bir dakikalık saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla kongreye başlandı.

‘SİVEREK İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ’

Yeniden Başkan seçilen Mustafa Fettahlı kongrede yaptığı konuşmasında şunları söyledi.’’Başta genel başkanımız Sayın Devlet Bahçeli olmak üzere, Teşkilat başkanımız Semih Yalçın, Milletvekilimiz İbrahim Özyavuz ve İl başkanımız Mahmut Güneş’e bu kutlu yolda tekrar Bu görevi bize layık gördükleri için saygılar sunarım. İlk günkü Görev ve hizmet aşkıyla memleketimiz Siverek’e Cumhur ittifakımızla daha güzel yerlere gelmesi için mücadele edecek, azimle başaracağız Hayırlı Uğurlu olsun Rabbim utandırmasın Siverekli hemşerilerime teşekkür eder saygılar sunarım’’dedi.