Şanlıurfa Haberleri
Giriş Tarihi : 26-10-2020 18:28   Güncelleme : 26-10-2020 18:28

GELECEK PARTİSİ TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ!

GELECEK PARTİSİ TİCARET BORSASINI ZİYARET ETTİ!

Gelecek Partisi 13 Aralık 2019 Tarihinden kurulmasından sonra Gelecek Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Dr. Abdullah Yeşil’i atamıştı. 
Şubat ayında başkanlığı tebliğ edilen Dr. Yeşil Hızlı bir şekilde teşkilatlanma çalışmalarını yanı sıra Stk’ları da ziyaret etmeyi ihmal etmiyor. Dr. Yeşil İl Teşkilatı ile birlikte Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya ve yönetimini ziyaret etti. Ziyaret Esnasında Ticaret Borsası Meclis Başkanı İsa Kızıldemir ve Nahsan Bülbül hazır bulundular.
Dr. Yeşil Ticaret Borsası Başkanı ile Urfa Gündemine ilişkin çeşitli istişarelerde bulundular. Dr. Yeşil Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya ve yönetimine misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.
Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya ise şöyle dedi: Gelecek Partisi il Başkanı Dr. Abdullah Yeşil ve İl yönetimi ile birlikte bugün Borsamızı ziyaret ettiler. Ziyaretleri bizi ziyadesiyle memnun etmiştir. İl Başkanı Abdullah Yeşil yıllardır tanıdığımız bir arkadaşımız, Dostumuzdur, Kendilerinin çıktığı bu yolda muvaffakiyetler diliyorum. Allah yolunu açık etsin.dedi