GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-10-2020 19:27   Güncelleme : 28-10-2020 19:27

Yanmaz Yapışmaz Tavalar ile Yemek Pişirmek Çok Kolay!

Yanmaz Yapışmaz Tavalar ile Yemek Pişirmek Çok Kolay!

Yanmaz yapışmaz tavalar pişirmeyi her zaman kolaylaştırır. En profesyonel aşçılardan yeni başlayanlara kadar herkesin mutfağında en az bir yanmaz yapışmaz tava ve tencere olması önemlidir. Hisar %50’ye varan indirimleriyle sizleri bekliyor! Tencerenizi değiştirme zamanı geldi mi? Bir tavanın alt kısmı eğilmişse ya da saplar gevşek veya kırılmışsa, alışveriş yapma zamanı gelmiştir. Eğik tabanlı bir tava veya tencere seti ısıyı eşit bir şekilde yayamaz ve bir tarafın soğuk kalmasına ya da yanmasına neden olabilir.Bir tencere seti alırken normalde kaç tencere ve tava ihtiyacınız olduğunu düşünmelisiniz. Yumurta veya krep hazırlamak için hızlı kullanım ve küçük işlerinizi anında halletmek için küçük boyutta bir tava, daha fazla yemekleri pişirmek için ve aile yemekleriniz için biraz daha büyük bir tencere işinizi kolaylaştırır. Hisar yapışmaz tencere ve tava setlerinde derin, küçük ve büyük boyutta her ihtiyacınız için düşünülmüş tencereler mevcuttur. Hafif kullanımları ve dolapta yer kaplamayan ergonomik tasarımları ile işlerinizi kolaylaştıracaklar. Kolay ve verimli depolamanın yanında yerden tasarruf sağlamak için birbirinin içine düzgün bir şekilde yerleştirilen setler hazırlıyoruz.

Bulaşık makinesinde yıkanabilir bu harika setler size hem zaman hem de enerji tasarrufu sağlar. Uzun süreli kullanımlar için çok pratiktir. Fırın güvenliği, pişirmeyi bitirmek veya sıcak tutmak için pişirme kaplarınızı ocaktan fırına taşımanıza izin verdiği için de oldukça kullanışlı tavalar sizleri bekliyor. Parçaların olağanüstü ısı dağılımı, hızlı kaynatma ve hatta kızartma özellikleri ile her pişirme tekniğiniz için ayrı bir ürün bulabilirsiniz. Ergonomik sapları dokunulduğunda soğuk kalır, bu nedenle yemek pişirirken kullanımları ekstra rahattır.

Hisar Optima Merve Granit 6 Parça Tencere Seti gibi şık ve zarif renkli tasarımlarla siz de mutfağınızda hem sağlıklı hem de kaliteli yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz. Yüksek ısı dağılımına sahip gövde ile Vezüv Multi Granit Siyah 2 Parça Sahan Seti Kapaksız gibi kullanışlı setlerle her ihtiyacınıza uygun bir model mutlaka bulacaksınız. Yanmaz yapışmaz granit görünümlü iç kaplama ile hem şık hem de pratik tasarımları çok seveceksiniz.