SİYASET
Giriş Tarihi : 29-11-2020 15:46   Güncelleme : 29-11-2020 15:46

Mhp'den Basın Açıklaması

Mhp'den Basın Açıklaması

Daha önce defalarca birçok kişi hakkında yanlış beyanlarda bulunan Ömer Seyfettin Bacaksız, son zamanlarda MHP Şanlıurfa İl yönetimi ve Milletvekiline saldırmaya başladı.
MHP Şanlıurfa İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: Son zamanlarda Milletvekilimiz ve MKYK Üyemiz Sayın İbrahim ÖZYAVUZ, İl Başkanımız Sayın Mahmut GÜNEŞ ve teşkilatımızı hedef alarak, yeni bir çıkar kapısı elde etmeye çalışan ve ismi şantajla anılan Ömer Seyfettin Bacaksız’ın iddia ve söylemleri tamamen gerçek dışı ve iftiradır. 
Bu zamana kadar kirasını ödemediği için sürekli ev sahibi tarafından kovulan, elektrik, su ve doğal gaz faturalarını ödemediği için kimsenin ev vermediği ve sürekli adres değiştirmek isteyen bu malum şahıs, son zamanlarda Milletvekilimiz, İl Başkanımız ve teşkilatımıza yönelik asılsız iddialarda bulunmuştur. Sosyal medya aracılığıyla Ülkenin ve Şanlıurfa’mızın huzur teminatı olan partimiz ve yöneticilerine yönelik asılsız beyanlarda bulunan bu şahıs, partimizden para talebinde bulunmuş, talebi yerine gelmeyince de itibarsızlaştırma çalışması içerisine girmiştir. Tüm Şanlıurfa kamuoyunun yakından tanıdığı ve bildiği Milletvekilimiz Sayın İbrahim ÖZYAVUZ ve il başkanımız Sayın Mahmut GÜNEŞ, bu zamana kadar hiçbir şekilde terör örgütlerine ve yandaşlarına prim vermemiştir ve en ufak şekilde destek olmamıştır. Tam aksine, ülkemizin ve memleketimizin FETÖ ve PKK başta olmak üzere tüm terör örgütlerinden arınması ve temizlenmesi için gece gündüz mücadele etmiştir. Şanlıurfa’da şantajcı, dolandırıcı olarak bilinen ve partimizle hiçbir şekilde ilişkisi bulunmayan, yaptığı paylaşımlarla PKK ve diğer terör örgütleri ve sempatizanlarının değirmenine su taşıyan bu malum şahıs, sadece istediği para verilmediği için bu suçlamaları yöneltiyor. Malum şahıs hakkında suç durusunda bulunduğumuzu tüm Şanlıurfa kamuoyuna saygıyla bildiririz.