SİYASET
Giriş Tarihi : 25-12-2020 12:13   Güncelleme : 25-12-2020 20:17

BAŞKAN ALAGÖZ: ESNAF ZOR GÜNLER GEÇİRİYOR

BAŞKAN ALAGÖZ: ESNAF ZOR GÜNLER GEÇİRİYOR

Şanlıurfa’da birçok esnaf yaşanan pandemiden dolayı işyerlerini kapatarak faaliyetlerine ara vermek zorunda kaldığını belirten CHP Haliliye İlçe Başkanı Av.İbrahim Halil Alagöz, İşyerini kapatmayanlar vatandaşlara hizmet verenlerde ayakta kalabilme mücadelesi veriyor. Dedi.

Haftanın belirli günlerinde STK temsilcileri, Basın kuruluşları ve vatandaşlar ile birlikte olarak sorunlarını, sıkıntılarını dinleyen CHP Haliliye İlçe Başkanı Av.İbrahim Halil Alagöz dünde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Şanlıurfa Lokantacılar ve Köfteciler Tatlıcılar Esnaf Odası Başkanı Mehmet Kaçak’ı ziyaret ederek esnafın yaşadığı sorunlar hakkında Başkan Kaçak’tan bilgiler aldı.

BAŞKAN ALAGÖZ: SORUNLARI YERİNDE DİNLEDİK

Pandemi sürecinin başlaması ile birlikte esnafın çok daha zor günler geçirdiğini belirten Başkan Alagöz, Yaşanan bu sıkıntılı süreç ile ilgili sorunları yerinde birebir görüşmek ve bilgi almak için Şanlıurfa Lokantacılar ve Köfteciler Tatlıcılar Esnaf Odası Başkanı Mehmet Kaçak beyefendiyi ziyaret ettik. Kendisine gösterdiği misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyorum. Dedi.

KAÇAK: BİRÇOK ESNAF İŞ YERİNİ KAPATTI

Şanlıurfa Lokantacılar ve Köfteciler Tatlıcılar Esnaf Odası Başkanı Mehmet Kaçak’ta, CHP Haliliye İlçe Başkanı Av.İbrahim Halil Alagöz ve yönetim kurulu üyelerine yaptıkları ziyaretten dolayı çok teşekkür ediyorum. Bizler esnaf olarak yaşanan salgında en çok etkilenen meslek dallarının başında gelmekteyiz. Birçok esnafımız yaşanan pandemi dolaysıyla iş yerlerini açmamakta, açsalar bile paket servis ile vatandaşlara hizmet vermekteler. Paket serviste esnafımızı maddi açıdan kurtarmıyor. Zira bizler esnaf olarak yirmiye yakın vergi ödüyoruz. Yaşadığımız bu sıkıntıları CHP Haliliye İlçe Başkanı Av.İbrahim Halil Alagöz ve yönetim kurulu üyeleri ile paylaştık bize verdikleri destekten ve yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum. Dedi.