Şanlıurfa Haberleri
Giriş Tarihi : 01-01-2021 13:07   Güncelleme : 01-01-2021 13:07

BAŞKAN BEYAZGÜL YENİ YILA POLİSLER VE BASIN MENSUPLARIYLA GİRDİ

BAŞKAN BEYAZGÜL YENİ YILA POLİSLER VE BASIN MENSUPLARIYLA GİRDİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, 2021 yılının ilk dakikalarını mesai mefhumu gözetmeksizin görevlerinin başında olan emniyet mensupları ve basın mensupları ile geçirdi.

Tüm Türkiye’de yeni yıl kutlamalarının, salgının bulaş riskini artıracağı düşüncesiyle dört günlük sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle daha fazla görev üstlenen emniyet güçleri ve basın mensupları her koşulda kutsal kabul ettikleri görevlerini icra etmeyi sürdürüyor.

Bu kapsamda Mardin yolu, Diyarbakır yolu ve abide kavşağında görev yapan emniyet güçleri ve basın mensuplarını ziyaret eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, yeni yıla soğuk havada görevlerini yürüten emniyet güçleri ve basın çalışanları ile birlikte girdi. 

Görev başındaki Polis ve gazetecilerin yeni yılını kutlayan Başkan Beyazgül, insanların aileleriyle, sevdikleriyle güzel ve mutlu bir yıl geçirmesini temenni etti.

Başkan Zeynel Abidin Beyazgül: ‘’ Öncelikle 2020 yılından bahsetmeden geçemiyoruz. 2020 yılında Koronavirüs ile çok fazla meşgul olduk. Bu dönemde hastalarımız oldu, hastalarımıza şifalar diliyoruz. Allah’ın rahmetine kavuşanlar oldu, onlara Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. Sıkıntılı bir yıl olduğunu söyleyebiliriz. Ama 2021 için hepimiz umutluyuz, aşılar geldi. Sağlık önemli, insanlar sıhhatli olursa, toplum da sıhhatli olur. Ben bu yılın insanların gönüllerindeki gibi bir yıl olmasını diliyorum. İnsanların aileleriyle, sevdikleriyle güzel ve mutlu bir yıl geçirmesini diliyorum. Ülkemizin inşallah daha fazla kalkınmasına vesile olur yeni yıl dünya için de sadet getirir diye temenni ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

Başkan Beyazgül ve beraberindekiler görevleri başındaki emniyet mensupları ve gazetecilere yeni yılın ilk dakikalarında tatlı ikramında bulunarak görevlerinde başarılar diledi.