Şanlıurfa Haberleri
Giriş Tarihi : 04-02-2021 17:06   Güncelleme : 04-02-2021 17:06

Gazeteci ve Yazarlar Cemiyeti'nden Başsavcı'ya ziyaret!

Gazeteci ve Yazarlar Cemiyeti'nden Başsavcı'ya ziyaret!

Gazeteci ve Yazarlar Cemiyet başkanı Celal Çiftçi ve Cemiyet üyeleri, Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı’na atanan Önder Yeniçeri'yi makamında ziyaret etti.

Gazeteci ve Yazarlar Cemiyet başkanı ve Küresel Gazeteciler konseyi il temsilcisi Celal Çiftçi, cemiyet üyeleriyle birlikte, Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Önder Yeniçeri'yi ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Önderi Yeniçeri'yi makanmında ziyeret eden Gazeteci ve yazarlar Cemiyeti Başkanı ve üyeleri, Yeniçeri'ye yeni görevinde başarılar diledi.

Yapılan ziyarette Başkan Çiftçi, Şanlıurfa Basınının sorunlarını ileterek, gazetecilerin adliyede sorun yaşamaması için gerekli çalışmaların yapılmasını istedi.

Başsavcı Yeniçeri'ye yapılan ziyarette, Gazeteci ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Çiftçi'nin yanı sıra, Yeniurfa Gazetesi Yönetim kurulu başkanı Mehmet Canbeyli, Gazeteci Mutlu Güneş, Ahin Güneş ve Faruk Deveci katıldı.

Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) tarafından 24 Aralık 2020 tarihinde Şanlıurfa'da görev yaparken Mersin Cumhuriyet Başsavcısı olarak atanan Tolgahan Öztoprak'ın yerine, Niğde Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yeniçeri Şanlıurfa'ya atanmıştı.