Şanlıurfa Haberleri
Giriş Tarihi : 24-02-2021 12:55   Güncelleme : 24-02-2021 12:55

Akçakale Belediyesinden o iddiaya Yalanlama

Akçakale Belediyesinden o iddiaya Yalanlama

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden sonra şimdi de Akçakale Belediyesi ile ilgili  bir iddia ortalığı karıştırdı. Akçakale Belediyesi anında cevap verdi ve iddiayı yalanladı.

İddianın konusu Akçakale Belediye’sinin Kadın Spor ve Aktivite Merkezi için açık usul ihaleye sunduğu alımlarla ilgili oldu. Akçakale Belediyesi'nin 140 kadına istihdam sağlayacağı Kadın Spor ve Aktivite Merkezi için açık usul ihaleye sunduğu ve ihalenin hala devam ettiği alımlardaki 20 ADET lavabonun 20 BİN ADET olarak kamuoyuna yansıtılmasına belediyenin tepkisi gecikmedi.
DÜN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE BUGÜN AKÇAKALE BELEDİYESİNE 
Akçakale Belediyesi açıklamasında “Siyasi çıkarlar, maddi kazanç hırsı ile şantaj ve tehdit yoluna başvurarak algı yaratmaya çalışanlar çirkin iftiralar ile yine sahnedeler. Dün nasıl ki Büyükşehir Belediyesine yönelik algı oyunları yapıldıysa bugün de halkın adını kullanarak sadece kendi çıkarları için, belediyeden kar sağlamaya çalışan güruh Akçakale Belediyesi'ni hedef aldı.  Virgülden sonra gelen rakamları kendi matematik hesabıyla yorumlayarak '20 bin adet' olarak sunanlar yanılgıları karşısında yalnızca kendilerine çelme takmışlar ve maksatlarını belli etmişlerdir. İhaleye sunulan belgeler mevcuttur ve bu alçakça iftiraları atanların iddiaları virgülden sonra gelen sıfır gibi değersizdir. Akçakale Belediyesi iftira, şantaj ve tehditlere karşı haklı mücadelesini hukuki olarak vermeye devam edecek ve hizmete engel olmak isteyenlere boyun eğmeyecek.”ifadelerine yer verildi.