Şanlıurfa Haberleri
Giriş Tarihi : 08-03-2021 21:11   Güncelleme : 08-03-2021 21:11

EN ÇOK KADIN İSTİHDAM EDEN FİRMAYA SGK’ DAN TEŞEKKÜR BELGESİ

EN ÇOK KADIN İSTİHDAM EDEN FİRMAYA SGK’ DAN TEŞEKKÜR BELGESİ

Şanlıurfa Sosyal Güvenlik İl Müdürü İsmail Ünlü’ 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle Şanlıurfa’ da en fazla kadın istihdamı gerçekleştiren CMC Çağrı Merkezine ziyarette bulunarak özellikle kadın istihdamına katkı sağladıklarından dolayı teşekkür belgesi verdi.

Ünlü yaptığı açıklamada “Şanlıurfa’ da kadın istihdamının çoğalması bizleri mutlu etmektedir. Özellikle 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Sosyal güvenlik Kurumumuzun istihdama katkı sağlayan firmalara yönelik başlattığı çalışma kapsamında İlimizde istihdamına katkı sağlayan işyerlerimizi ziyaret ederek, Kurum Başkanımız İsmail Yılmaz’ın selamlarını ve muhabbetlerini ileterek, Teşekkür Belgesi vermeyi uygun bulduk. Firmamıza sağladığı istihdam olanaklarından dolayı ve çalışanlarının neredeyse yüzde 50’ si kadınlardan oluştuğundan dolayı bugünün anlam ve önemine binaen ziyaret etmek istedik. Firmamıza özellikle kadın istihdamına sağladığı katkılardan dolayı kurumum ve şahsım adına teşekkürlerimi sunuyorum.

Firma Yetkilisi Hasan Gök ise “SGK Şanlıurfa İl Müdürümüzün sürpriz ziyareti bizi oldukça şaşırttı ve gururlandırdı. Bizlerde Şanlıurfa’ da istihdama katkı sağlama noktasında elimizden gelin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Kıymetli bürokratlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle bizleri ziyaret ederek teşekkür belgesi ile onurlandırması şahsım ve çalışma arkadaşlarımı mutlu etmiştir. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. “dedi