GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-03-2021 17:57   Güncelleme : 25-03-2021 17:57

Elizi Tasarım Altınlar!

Elizi Tasarım Altınlar!

Elizi firmamız birbirinden değerli ustalarla çalışan 1999 yılından beri günümüze kadar hizmet veren değerli bir mücevher firmasıdır. Ürünlerimiz tamamen el yapımı ve altınları işlemden geçirerek Elizi markası olarak müşterilerimizin karşına çıkarıyoruz. Trabzon ve İstanbul üzerinde ofislerimiz bulunmaktadır. Buralardan bize sürekli ulaşma imkanınız vardır. Aynı zamanda ürünlerimizi kullanıcılarımızı düşünerek toptan fiyatlara satış sunuyoruz.
Elizi markamız tasarım altınları ile ön plana çıkmaya devam ediyor. Özelleri setleri ve altın kolye tasarımları ile hanımefendilerin beğenilerini kazanıyor. Tasarımlarımızın her bir noktası el ile ilmek ilmek ince bir şekilde dokunmuştur. Kesinlikle bir boşluk ve ürün hatası yoktur. Bu da bizim ne kadar titiz ve özenli çalıştığımızın bir kanıtıdır. Özellikle kolyeler içerisinde Trabzon hasırı kolyelerimiz, choker kolyelerimiz, mesh altın kolyelerimiz olmak üzere bütün kategorilerimizde bunu görebilirsiniz. 

Altın Küpe Kategorisi
Her üründe sergilediğimiz özeni altın küpe kategorilerimiz içinde gösteriyoruz. Bunun dışında, setlerimiz, bileziklerimiz, pırlantalarımız üzerinde de oldukça titiz çalışıyoruz. Kısacası elimizden çıkan her ürün tamamen büyük bir özenle sizlere sunuluyor. Altın küpelerimiz isterseniz Trabzon hasırı isterseniz halka tamamen size kalmış birbirinden farklı tasarımlarla karşınıza çıkıyor. Fiyatlar ise elbette müşterilerimizin merak ettiği noktalardan birsidir. Fiyatlarımızı toptan satış kuralları üzerinden belirleyerek müşterilerimizin karşısına ürünlerimizi çıkarıyoruz. Böylece her cebe hitap eden bir skalaya sahibiz. Altın küpelerinizi isterseniz kişiselleştirmenizde mümkündür. İsterseniz rengini değiştirin isterseniz ayarını tamamen sizin zevkinize kalmıştır. 
Özel günlerinizi Elizi tasarım altınlarımız ile güzelleştirin. Sevgilinizi, eşinizi, annenizi ve daha birçok sevdiğiniz insanı bizler aracılığı ile mutlu edebilirsiniz. Her kullandığınızda bizleri hatırlamanıza sebep olacaktır. Aynı zamanda sizler için her biri değerli ve özel tasarımlar içeren bu setlerimiz ile en iyi şekilde hizmet ağı oluşturuyoruz. Ayrıca daha kolay bir şekilde alışveriş yapmak istiyorsanız ya da adresinize sürpriz olsun istiyorsanız web adresimiz üzerinden bizlere ulaşabilir ve alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. https://www.elizi.com.tr/ olarak kültürümüzü ve özellikle Trabzon hasır sanatımızı tüm dünya üzerinde tanıtmak bizim görevimiz haline gelmiştir. Bunun için daha çok çalışıyor ve hizmet kalitemizi en iyi şekilde sizlere aktarıyoruz.