GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-04-2021 17:06   Güncelleme : 04-04-2021 17:10

Blue Diamond Elmas Yüzük Modelleri

Blue Diamond Elmas Yüzük Modelleri

Kadınlar zaman içerisinde oturmuş bir zevk sahibi olmaktadır. bu da ömürlük olarak tercih edilebilecek olan aksesuar ve mücevherlere yönelim sağlanmasına kapı aralamaktadır. Yüzük olsun diğer takılar olsun durum bu şekilde olunca klasik olan modellerin satış oranları yükselmektedir. Mücevherleri arasında klasik birer parçanın olması halinde kadınların bu parçaları hemen her yere kombin etmesi de mümkündür. Elmastan yüzükler sadece evlilik tekliflerinde değil diğer özel günlerde de tercih edilebilmektedir. Fantezi olan modeller arasında bulunan abartılı ve şaşaalı olarak gösterilenler şık davetlerde tüm gözleri üzerine çevirmektedir. 
Klasik Yüzük Modelleri 
Elmas yüzük modelleri arasında fantezi kısmında yaprak desenli olanlar dikkat çekmektedir. Bu modellerde kullanılan elmas içerikleri diğerlerine göre daha fazla olması fiyatların artmasına neden olmaktadır. Ancak kampanya zamanlarına denk getirilmesi halinde tektaş ya da klasik olan modellerde olduğu gibi fantezi olanlarda da indirime gidilmektedir. Bu sayede istenen modellerin daha uygun fiyatlar üzerinden satın alınması mümkün olmaktadır. Tercihlerini klasik olan modellerden yana kullananlar için su damlası şeklinde olan kesimler önerilmektedir. Su damlası kadar çok satılan kesimlerden bir diğeri de prensestir. Prenses kesim olan yüzük modelleri her yaş grubundan kadının vazgeçilmezlerinden biri olarak addedilmektedir. Taşın büyüklüğü ise tercihlerin yanı sıra bütçeye göre de belirlenmektedir. Artık küçük taşlar da büyük taşlar da https://www.bluediamond.com.tr/ internet üzerinden satın alınabilmektedir.
Elmas Yüzüklerde Kampanyalı Modeller
Özel günler sadece pırlanta yüzük modellerinde değil zümrüt yüzük modellerinde de kampanyaların yapılmasını sağlamaktadır. Üstelik zümrüt olan yüzük modellerinde artık pırlanta eklentileri de yapılmaktadır. Eklentiler sayesinde zümrüt olan modeller günlük kullanılabilmesinin yanı sıra şık bir görünüm de kazandırmaktadır. Kampanyalı olan modeller için sadece özel günlerin gelmesinin beklenmesi de gerekmemektedir. Zira sitelerde belli dönemlerde sürpriz kampanyalara da imza atılmaktadır. Kampanyaların kaçırılmaması ve indirimlerden istifade edilebilmesi açısından site bildirimlerinin kapatılmaması yeterli olacaktır. Yine de tercih etmeyenler doğrudan mağazalar aracılığı ile alışverişlerini tamamlayabilmektedir. Her iki seçenek için de kredi kartı üzerinden taksitli alışverişler yapılabilmektedir. Bu da bütçeleri sarsmadan mücevher alımı sağlamaktadır.