Şanlıurfa Haberleri
Giriş Tarihi : 14-04-2021 22:32   Güncelleme : 14-04-2021 22:32

ŞANLIURFA EMNİYETİNDEN KÖY OKULLARINA KIRTASİYE VE SPOR MALZEMESİ YARDIMI

ŞANLIURFA EMNİYETİNDEN KÖY OKULLARINA KIRTASİYE VE SPOR MALZEMESİ YARDIMI

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Akçakale ilçesi Karatepe ve Aşağı Cinpolat Köylerinde öğrenim gören ilkokul öğrencilerine kırtasiye spor malzemesi dağıtıldı.

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü,  Akçakale ilçesi Karatepe ve Aşağı Cinpolat Köylerinde öğrenim gören ilkokul öğrencilerine kırtasiye spor malzemesi desteğinde bulundu. Konu ile ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; 
"Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü olarak Terörle Mücadeleye yönelik sürdürülen çalışmalar kapsamında; Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü Bilgilendirme ve Önleme Faaliyetleri Büro Amirliği tarafından, terör örgütlerinin propagandalarını etkisiz hale getirmek, çocuklarımızın devletimize olan güvenini sağlamlaştırmak, birlik ve beraberlik ruhunu pekiştirmek, polis öğrenci iletişiminin pozitif yönde gelişmesine katkı sağlamak ve maddi durumu yetersiz öğrencilerimizin eğitim hayatlarına bir nebze de olsa katkıda bulunmak amacıyla; *"Minik Kalpler Büyük Umutlar" * adlı proje kapsamında; Sağlık Bakanlığı tedbirleri, İl Hıfzıssıhha Kurulu Kararları ve İl Pandemi Kurulu Kararlarına uygun tedbirler alınarak, ilimiz Akçakale ilçesi Karatepe ve Aşağı Cinpolat Köylerinde öğrenim gören ilkokul öğrencilerine yönelik 14.04.2021 tarihinde ikramlıklar eşliğinde kırtasiye ve spor malzemesi dağıtımı yapılmıştır.
Proje kapsamında görüşülen öğrencilerimiz faaliyetimizden dolayı memnuniyetlerini bize bildirmişlerdir.
Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü olarak, Terörle Mücadelede geçmiş dönemde yapılan başarılı çalışmalara hassasiyetle ve titizlikle devam edilmektedir. Bu mücadelemizde vatandaşlarımızdan aldığımız büyük destek motivasyon kaynağımız olmaktadır."