Şanlıurfa Haberleri
Giriş Tarihi : 13-05-2021 09:54   Güncelleme : 13-05-2021 10:03

Güvenlik iş Sendikası Bölge Sekreteri Halil Pişkin'den Bayram Mesajı

Güvenlik iş Sendikası Bölge Sekreteri Halil Pişkin'den Bayram Mesajı

Güvenlik iş sendikası Güneydoğu bölge sekreteri Halil Pişkin Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı

Pişkin Mesajında, On bir ayın sultanı hayır ve bereket kapısı mübarek Ramazan Ayının ardından bir bayrama daha ulaşmanın sevincini buruk olsada yaşıyoruz.

Bu Ramazan bayramında yaptığımız ibadetlerin tutuğumuz oruçların, yapılan iyiliklerin, okunan kuranların kabulünü dileyerek ülkemizde ve tüm dünyayı saran koronavirüs belasından biran evvel kurtulmayı dileyerek ülkemizin bu zor zamanlarında kendi canlarını hiçe sayarak görevlerini yapan sağlık çalışanlarına ve görünmez kahramanlarımızdan olan özel güvenlik görevlilerine bayram vesilesi ile tekrardan şükranlarımı sunuyorum.

Dua kapılarının ağzına kadar açık, bela ve kötülüklerin arındırıldığı bu güzel günü, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da koronavirüs salgınının gölgesinde geçiriyoruz. 
Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu vakitler de, bayram sevincini paylaşamamanın hüznünü yaşasak da, kalplerimizin sizlerle birlikte attığını unutmayın.

Ne yazık ki bu mübarek bayram zamanında Terörist İsrail'in  Mescid-i Aksa’ya, Gazze’ye ve Filistinli Müslüman kardeşlerimize yönelik insanlık dışı saldırıları bizleri derinden üzmektedir. 
Dualarımız Filistinde ki Müslüman kardeşlerimizle birlikte.

Bu duygu ve düşüncelerle, Milletimizin, İslam Aleminin ve bu özel günde dahi vazife başında olan, ailesi ve sevdikleriyle bir arada olamayan, can ve mal koruyan Özel Güvenlik Görevlisi meslektaşlarımızın ve teşkilatımızın Ramazan bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

Hep bir arada, sevgi dolu, huzurlu kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz nice bayramlar geçirmek dileğiyle...